Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da bu hafta kim elendi? Survivor 2018 son bölümde neler oldu?
Survivor’da bu hafta kim elendi? Survivor 2018 son bölümde neler oldu?
Survivor'da bu hafta adadan kim gitti? Günlerdir merak edilen sorunun cevabı nihayet yanıt buldu. Önceki haftalarda Survivor 2018'de elemeler Salı günü yapılıyordu ancak Acun Ilıcalı kurallarda güncelleme yaparak eleme gününü değiştirdi. Survivor'da eleme adayları olan İpek, Melih ve Emre arasından kim elendi? İşte elenen isim....
Magazin 6 Mart 2018 - 00:23

Survivor'da kim elendi? sorusunun cevabı belli oldu!.Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyine gitmiş ve elemek üzere 3 isim belirlemişti .Survivor 2018’de ada konseyinde Gönüllüler takımından performansı düşük bulunan İpek takım arkadaşları tarafından belirlendi. Diğer iki aday ise Cumali’nin seçtiği Melih’ti. Bir diğer isim ise Emre… SMS oyları sonucunda adaya bir kişi veda etti. Acun Ilıcalı bu hafta da yeni haberler verdi. Peki bu hafta Survivor’da kim elendi? İşte adaya veda eden isim…

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da eleme adayları arasından hangisinin adaya veda edeceği yapılan SMS oylamasıyla belli oldu ve Survivor adasından ayrılan isim açıklandı. SMS oylarına göre adaya veda eden yarışmacı Emre oldu. Emre Survivor adasının yeni yarışmacıları arasındaydı.

SURVIVOR ELEME GECESİ YAŞANANLAR

Acun Ilıcalı: Gönüllüler’de 3 kişi çıkmıştı. Aday oylamasından İpek, ikinci aday Melih ve son olarak da Emre çıktı. Bir kişi elenecek. Bu sene başka bir değişiklik bazı oyunları ileride bir kez daha oynayacaksınız. All Star ile Survivor’ı tam anlamıyla yaşadık.

Merve: Milli müsabaka olduğu zaman farklı bir boyut alıyor. Takım arkadaşlarımla kenetlendik. Sahada 11 yürek olarak çıktılar. Bize çok güzel yaşattılar. Çok güzel performans çıkardılar. Bu yarışmalar Survivor içinde farklı bir boyuta götürüyor. İki arkadaşımı da yürekten kutluyorum.

Ümit: Çok teşekkür ederim. Bu duyguları bize yaşatıyorsunuz. Birçok Avrupa maçına çıktım bugün de aynı şeyi hissettim. Toparladım. Yanımda 10 muhteşem arkadaşım vardı onların desteğini hissettim.

Damla: Çok yorgunum. Son anı düşünmek istemiyorum. İlk üç oyunda çok iyiydim. Dördüncü oyunda acaba dedim artık rüzgar benden yana esmiyor mu? Kısmet tabi çünkü Türkiye adına yarışınca iki katı hırslanıyorsun. Bir an bitiyorum dedim. Bir dahaki oyunda toparlarım diye düşünüyorum.

Hakan: Ben şunu söylemek istiyorum. Doğru eksilme ile bu takım kendini bulur. Daha iyi bir takım olacağız tecrübe çok önemli bu takım yavaş yavaş kimliğini bulacak.

Acun: Haftanın performanslarına gelelim. Önce ödülü söyleyelim, bu hafta ballı miks ödülünüz arkadaşlar. Şeker yok bal var. En yüksek performanslı erkekler: Turabi, Ümit. Kadınlarda: Sema, Nagihan. Sıra geldi eleme anına…

Melih, İpek, Emre aday…

SMS oylaması ile elenen isim: Emre

Emre: Geldiğim süre boyunca çok güzel anlar geçirdim. Gitmem gerekiyorsa sebebi vardır. Seyircinin takdiri. Her şey için teşekkür ederim.

SURVIVOR’DAN ELENEN EMRE DURAK KİMDİR?

Emre Durak 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Emre Durak, animatör olarak çalışıyor ve Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm'i mezunu. Meslek olarak dublörlük de yapan yarışmacı, doğa sporlarına olan merakı ile biliniyor. Orman ve dağ yürüyüş ve sporları ile ilgilenen yarışmacının Çılgın Goril isimli Youtube kanalı da bulunuyor. Bu kanalda tehlikeli videoları da çeken yarışmacı aksiyon ve çılgınlığı çok seviyor.

emredurakkapak

Adanalı, olan Emre Eskişehir'de yaşıyor. Emre'nin ilk sözleri “Elimden geleni ardıma koymam, ben sınırlara karşı doğdum. Tecrübeye ayrıca zorluğa doymam” olmuştu.

Son güncelleme: 07:52 - 06.03.2018