Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da dışarı bilgi sızdırıldı! Survivor yarışmacılarına ceza yolda
Survivor’da dışarı bilgi sızdırıldı! Survivor yarışmacılarına ceza yolda
Survivor'da Acun Ilıcalı ada konseyi öncesinde dört Türk yarışmacının dışarıya bilgi gönderdiğini açıkladı. Dört yarışmacının ismini de açıklayan Acun Ilıcalı, sevdiklerine mesaj gönderen yarışmacılara kural ihlali nedeniyle ceza verileceğini açıkladı.
Magazin 10 Nisan 2019 - 00:36

Survivor’da ada konseyine dışarıya mesaj gönderme ihlali damgasını vurdu. Acun Ilıcalı’nın yayınlanan son böümde yaptığı açıklamaya göre dört Türk yarışmacı Dominikli bir kaptan aracılığıyla iletişim ihlali yaptı. Yarışmacıların ismini de açıklayan Acun Ilıcalı yaptırım kararı aldıklarını belirtti.

SURVİVOR’DA KURAL İHLALİ YAPAN YARIŞMACILAR KİM?

Acun Ilıcalı, ada konseyinde verdiği bilgilere göre; Yusuf, Okay, Büşra ve Melisa kendilerini oyun parkuruna ulaştıran Dominikli tekne kaptanı aracılığıyla sevdiklerine mesajlar gönderdi. Bu nedenle dört başarılı yarışmacıya kural ihlali yaptıkları için ceza verileceği Acun tarafından açıklandı.

Ayrıca küçük çocuğu olan yarışmacılar için de sürpriz bir karar açıklayan Acun, Seda ve Kyriakos çocukları ile telefon konuşması yapacakları söyledi.