Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler?

Survivor'ın 27. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldiler ve kaybeden takım elemede iki kişinin ismini verdi.

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler?

Ekranların her bölümü keyif ve heyecanla izlenen yarışma programı Survivor’ın 27. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyununa çıktı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Tamamen güce dayalı dokunulmazlık oyunu büyük bir rekabete sahne oldu. Oyunda ilk tur Ünlüler ikinci turu ise Gönüllüler aldı. Final turunda ise Gönüllüler galip gelerek dokunulmazlığın sahibi oldular. Oyun sonrası Sadin’in hareketleri Ünlüler takımını özellikle de Tarık Mengüç’ü çılgına çevirdi. Sadin’i saygısızlık yapmakla suçlayan Mengüç resmen ateş püskürdü. İlhan Mansız araya girerek ünlü şarkıcıyı sakinleştirmeye çalıştı.

SADİN OYUNDAN DİSKALİFİYE EDİLDİ

Büyük bir mücadelenin verildiği dokunulmazlık oyununda Fatih ile Sadin karşı karşıya geldi. Takım arkadaşlarının bile çılgına döndüğü oyunda her iki yarışmacı da büyük bir efor sarf etti. Uzun süre başa baş giden mücadelede Sadin uyarılara rağmen ihlal yapmaya devam edince Acun sayıyı Ünlülere verdi ve Sadin oyundan diskalifiye edildi.

Bu nefes kesen mücadeleyi izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SADİN DİSKALİFİYE EDİLDİ

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Furkan Kızılay olurken, eleme konseyinde Fatih'in ismini söyledi. Eleme potasına giren 2. isim ise, Sabriye oldu.

Loading...