Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kimler? (25 Şubat)
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kimler? (25 Şubat)
Survivor son bölümde tansiyonun çok yüksek olduğu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Ünlüler takımı geçen hafta takımlarından bir kişinin gitmesiyle kan kaybı yaşamıştı. Gönüllüler takımı ise, önceki 2 dokunulmazlık oyununu kazanmış ve bu seriyi devam ettirmek için parkurdaydı. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme adayları kimler?
Magazin 25 Şubat 2017 - 23:12

Survivor 2017’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu geride kaldı. Güce dayalı performansın sergilendiği dokunulmazlıkta, bir tur ünlüler takımı bir tur da gönüllüler takımı kazandı. 1-1 beraberlikle girilen ve dokunulmazlığı kazanacak takımın belli olacağı son turda ise kelimenin tam anlamıyla dişe diş bir mücadele verildi. 3. turda da karşılıklı puan kazanılırken, 4-4’lük bir beraberlik söz konusuydu. Gönüllüler takımı, Ünlüler takımına son oyunda üstünlük sağlayarak haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

 

Dokunulmazlık oyunu ardından yaşanan sevinç sırasında, Gönüllüler takımından Sadin’in bu sevinci abarttığı öne sürülerek iki takım arasında bir gerilim yaşandı ve tartışma epey bir sürdü. Sadin, herhangi bir hareket yapmadığını ve saygısızlığın olmadığını söylerken, ünlüler takımından Tarık Mengüç bu sözlerin tam aksini iddia etti.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Furkan Kızılay olurken, eleme konseyinde Fatih’in ismini söyledi. Eleme potasına giren 2. isim ise, Sabriye oldu.

Son güncelleme: 00:23 - 26.02.2017