Survivor’da ilginç kavga: Yüzüne tükürdü! Survivor’da eleme adayları belli oldu! Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Nefes kesen dokunulmazlık mücadelesinde Kıbrıs'taki finale kalmak isteyen yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Survivor Türkiye Yunanistan'da bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da Beyaz Takım kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonucunda eleme adayları da belli oldu. Siyah Takım'dan eleme sırası Yunan yarışmacılara geldi. Yapılan oylama sonucunda Yunan yarışmacılar Elpida'yı yazdı, Türk yarışmacılar ise Spyros'u yazdı. Ada konseyinde gergin anlar yaşandı. İşte Survivor'ın son bölümünde yaşananlar...

Survivor’da ilginç kavga: Yüzüne tükürdü! Survivor’da eleme adayları belli oldu! Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan bütün hızıyla devam ediyor. Birinci dokunulmazlık oyununu Beyaz Takım kazanmıştı. Yarışmacılar arasında eleme adayı çıkarmak beraberinde yeni tartışmaları getiriyor. Seyirciler bu hafta eleme adaylarının kimler olduğunu merak ediyor. Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları…

SİYAH TAKIM’IN ELEME ADAYLARI

Yunan yarışmacıların belirlediği Yunan isim: ELPİDA

Türk yarışmacıların belirlediği Yunan isim: SPYROS

SURVİVOR’DA ELEME ADAYLARI NELER SÖYLEDİ?

 

KİM NE SÖYLEDİ?

Seda: Önemli olan ikinci oyunu da almak. Elpida’nın anlamsızca gülmesine hırslandım. Daha önce ‘Kaptanınız sizi doyuramadı’ lafını yanlış çevirdiklerini söyledi.

Afroditi: Siyah geri döndü lafını duymak istemiyorum.

Elpida: Söz konusu Seda olunca en iyi yarışmacı olduğunu söyledim. Beni seçerkenki tavrını sevmedim, küçükdüşürücü buluyorum. O beni seçtiğinde gülümsüyorum ama o beni yanlış anlıyor.

YÜZÜNE TÜKÜRDÜ

‘Survivor Türkiye Yunanistan’ yarışmasının 57’nci bölüm tanıtımını izleyenler gözlerine inanamadı. İki yarışmasının tükürmeye varan tartışması ‘yok artık’ dedirtti. İşte o anlar…

Sabriye Şengül: Benimle alakalı Büşra ile hiç konuştun mu?

Okay Köksal: Konuşmuşumdur da öyle derin şeyler konuşmadım. Seninle özel şeylerimi paylaşmadım hiçbir şekilde.

Takım arkadaşı Okay’ın “Ne konuşmuşum? Uyduruyor, bu dediklerinin çoğunu uyduruyor” şeklindeki cevabına inanmayan Sabriye, “Yalanı yakalamıştım, affetmiştim. Ama ikinci bir affedişim asla olmayacak” ifadelerini kullandı.

Başarılı bir güreşçi olan Okay, “Kendine göre doğru kabul ettiği şeyleri bana ‘yalancı’ olarak çevirip söylemesi de onun kendi ayıbı. Benimle peşin peşin net konuşup, sonra pişman olacağın şeyler yapma” dedi.

 

Sabriye Şengül: Ne pişman olacağım? Yalan söylüyorsun.

Okay Köksal: Alakası yok. Bir daha benimle konuşma Sabriye.

Sabriye Şengül: Özür dilemedin mi bana, ‘gelip barışalım’ demedin mi?

Okay Köksal: Özür dilemedim. Ben sana yanlış anladığını söyledim.

Takım arkadaşının ‘özür dilemedim’ demesi üzerine bir anda çılgına dönen Sabriye, Okay’ın yüzüne tükürüp uzaklaştı.

İLETİŞİM OYUNU

Erkeklerde; Okay kazandı, seçtiği isimler: Emre ve Yusuf.
Kadınlarda; Büşra kazandı, seçtiği isimler:  Seda ve Sude.

İşte reyting yarışının kazananı... İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının kazananı...

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Acun: Dokunulmazlık oyununa hoş geldiniz.

Siyah Takım: 8 Beyaz Takım: 10 İki dokunulmazlık oyununu da Beyaz Takım kazandı.

Acun: Mükemmel bir mücadele vardı. Saniyeler belirledi. Bir takım kazanacaktı ve Beyaz Takım oldu. Çok önemli bir konsey var. Bir aday çıkaracaksınız.

NELER KONUŞULDU?

Panagiotis: Maalesef siyah takım kaybetti. Konseye gidip Yunan bir arkadaşımızı yazmamız gerekiyor. Çok üzücü. Zor durumdayım kimi yazacağımı bilmiyorum.

Sude: Herkes elinden geleni yaptı ama sürekli berabere giden bir oyun vardı. Bir kişinin kazanması bile oyun kazandırabiliyor.

Dimitra: Bir kişi gittiğinde takımın güçleneceğine inanmıyorum.

Ria: Dokunulmazlığı aldık, takım çok mutlu. Bence mükemmel bir görüntü vardı.

Spyros: Kimseyle kimi yazacak diye konuşmadım. Performansa ve arkadaşlığa bakacağım ona göre yazacağım.

ADA KONSEYİNDE NELER OLDU?

Acun: Yeni bir ada konseyine hoş geldiniz. Siyah takımda Yunan iki yarışmacı aday olacak. Takımlar arasında Türk ve Yunan yarışmacılarda iki fark söz konusu kadın erkek anlamında bir denge olması gerek. Kadın erkek dengesinde ülkesel olarak bakacağız. Haftanın performanslarını açıklayalım. Ödülünüz sandviç ve limonata. Kadınlarda; Seda ve Dalaka. Erkeklerde; Okay ve Panagiotis.

Sakis: Siyah takımı zor bir oylama bekliyor. İki takım arasında çok gerilimler yaşandı.

Dalaka: Kaybetmemizin sebebinin gerilimler olduğunu düşünmüyorum. Yanlış eşleşmeler yaptık ve oyuna odaklanamadık.

SİYAH TAKIM’IN ELEME ADAYLARI

Yunan yarışmacıların belirlediği Yunan isim: ELPİDA

Türk yarışmacıların belirlediği Yunan isim: SPYROS

KATERİNA DALAKA İLE SUDE ARASINDA GERGİN ANLAR

Sakis: İki adaydan önce Katerina ile konuşmak istiyorum. Katerina daha önce ismin yazıldı mı?

Katerina: Adım daha önce hiç yazılmadı. Eleme hakkında konuşmalarımız oldu. Emre çok masum ve iyi bir çocuk. Emre aday olsam bile benim gideceğime inanmadığını söyledi. Ben de benim için sorun olmadığını ancak takım için söz sahibi olması gerektiğini söyledim. Buraya gelirken Emre’nin beni yazacağını duyan Sude’nin beni yazacağını anladım benim aday çıkmam için bunu yapmak istedi.

Sude: Buraya gelene kadar kimi yazacağımı düşünmemiştim. Emre’nin Spyros’un yazacağını biliyordum. Oy atarken boş oy attığımı düşünüyordum. Duygusal davranıyor seçimlerde yakın arkadaşı Dimitra’yı seçiyordu. Bazen baskı kurmaya çalışıyor.  Amacım onu potaya sokmak değil bir şeyleri anlamasını sağlamaktı.

Katerina: Sude bizim takımda olanları karşı takıma anlatıyor bu beni rahatsız ediyor. Söylediği şeyleri ilk kez burada duyuyorum.

Sude: Suçlamaları kabul etmiyorum. Onlara hiçbir şey anlatmıyorum.

Hikmet: Takım konuşurken ben onların bütün konuşmalarını duyuyorum Sude kimseye bir şey anlatmıyor. Katerina Sude onu yazdı diye baskı yapıyor.

Survivor, Bir Aile Hikayesi, Erkenci Kuş reyting yarışı… İlginizi Çekebilir Survivor, Bir Aile Hikayesi, Erkenci Kuş reyting yarışı… Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İlginizi Çekebilir Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?