Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme için hesaplar yapılmaya başladı
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme için hesaplar yapılmaya başladı
Survivor'da yarışmacıları şimdiden eleme heyecanı sardı. Yarışmacılar olası aday yazma ihtimaline karşı dokunulmazlık hesapları yapmaya başladı. Acun Ilıcalı, bundan sonraki bölümlerde her hafta hızlı bir şekilde elemelerin yapılacağını açıkladı. Peki Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte detaylar...
Sozcu.com.tr
Magazin 28 Nisan 2019 - 00:29

Survivor’da geçen hafta eleme yapılmamıştı çünkü birleşme partisi vardı. Son bölümde birinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmacılar ellerindeki yastıklarla rakipleriyle güreşerek havuza düşürmeye çalıştı. Pazar akşamı yeni bir dokunulmazlık oyunu oynananacak ve eleme adayları belirlenecek. Peki Survivor’da birinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Acun: Dominik’te yeni bir dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz. Hızlı bir eleme süreci başlıyor. Atakan ile ilgili kısa bir bilgi vermeliyim. Şuan iyi durumda buraya gelebilecek durumda. Hikmet ile Yusuf’un cezası bitti. Birbirinize dokunmamaya özen gösterin. Oyunda birbirinizi yastıklarla düşürmeye çalışıyorsunuz. Sadece bir hakkınız var.

Yusuf: Benim için en büyük ceza mücadelelerde takımla birlikte olamamaktı.

Hikmet: Cezam bitti. Oyundayım. Birbirimize temas olmasın. Küçük küçüklüğünü bilsin, büyük de yapması gerekeni yapar. Fiziksel temas olmasın.

Acun: Hikmet öyle bir konuşuyorsun ki durumu algılayamıyorsun.

Hikmet: Bizi izleyenler var. Fiziksel temas ve kötü söz olmasın.

Siyah Takım: 5 Beyaz Takım: 10 Birinci dokunulmazlık Beyaz Takımın oldu.

Son güncelleme: 10:26 - 28.04.2019