Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Adem’in parmağı kırıldı!
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Adem’in parmağı kırıldı!
Survivor 62. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyunu için bir araya geldiler.
Magazin 11 Nisan 2017 - 07:39

Her bölümü nefes kesen Survivor’ın 62. bölümü dün akşam TV8’de ekranlara geldi. Survivor son bölümde iki takım dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldiler.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Hem performansa hem de beceriye dayalı dokunulmazlık oyununda her iki takım da inanılmaz bir mücadele verdi. İlk turu Ünlüler takımı alırken ikinci turu ise Gönüllüler takımı kazandı. Final turunda ise Ünlüler 4 – 1 geriden gelip oyununu kazanmayı bildi.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Kaybedilen oyun sonrası Gönüllüler bir kişinin ismini belirlemek üzere konseyde toplandı. Yapılan oylama sonucu en çok ismi yazılan kişi Berna oldu. Haftanın ilk eleme adayı olan Berna bu duruma alışkın olduğunu, sebebini hiç merak etmediğini belirterek saygı duymaktan başka bir şey olmadığını dile getirdi.

ADEM’İN PARMAĞI KIRILDI

Dokunulmazlık oyunu esnasında ünlü yarışmacı Adem Kılıççı, kazandığı oyun sonrası, hırsından ayağını hızlı bir şekilde tahtaya vurunca parmağını kırdı. Ünlü yarışmacı bu durumu bench’teki kötü enerjiye bağladı.

Etiketler