Sözcü Plus Giriş

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler? (12 Şubat)

Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor'da cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı bir nevi rövanş için Ünlüler takımının karşısına çıktı. Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme adayları kimler? Serhat Akın adaya dönecek mi? Fatih Hürkan diskalifiye olacak mı? İşte detaylar

null
Güncellenme: 00:14, 13/02/2017
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler? (12 Şubat)

Survivor 2017’de her geçen gün rekabet giderek kızışıyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı 12 Şubat Pazar günü haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için kıyasıya bir mücadeleye girişti. Yarışmaya sonradan dahil olan isimlerden Fatih Hürkan, dokunulmazlık oyununda rakip oyuncuyla birbirine girdi.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da gerilimi geçen dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 2-0’lık skorla kazanmayı bildi. Cumartesi günü aldıkları yenilginin ardından morallerin bozuk olduğu gözlemlenen gönüllüler takımı, bireysel dokunulmazlık için yarışacak.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bireysel dokunulmazlık yarışında da morallerin düşük olduğu gözlemlenen Gönüllüler takımında, Eser West bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Eleme konseyinde bir kişinin adını söyleyecek, diğer yarışmacılar ise ikinci eleme adayını belirleyecek.

 

SURVİVOR FATİH HÜRKAN DİSKALİFİYE OLACAK MI?

Dokunulmazlık oyunu sırasında Fatih ve Eser kavga etti. Fatih Hürkan Acun’un uyarısını alırken Diskalifiye korkusu yaşamaya başladı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada bu konuyu akşam ki ada konseyine kadar değerlendireceğiz ve konseyde de son kararımızı vereceğiz dedi. Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, eleme konseyinde Fatih Hürkan diskalifiye olacak mı sorusunun cevabını verdi. Ilıcalı, “Bir kez daha uyarıyoruz ve bundan sonraki ilk ödülden yararlanamayacaksın. Senin için ayrı bir parantez açmış durumdayız. Bundan sonra top sende, kendini kontrol etmeye çalış. Yarışmacı kaybetmek son kararımız. ifadelerini kullandı. Böylece Fatih Hürkan Survivor’dan diskalifiye olmayacak…

 

ELEME ADAYI KİMLER?

Cumartesi günkü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler adadan gitmesi için iki ismi belirledi. Oylamada ilginç bir sonuç ortaya çıktı ve Erdi ve Yiğit'in isimleri eşit olarak çıktı. Bu durumda iki yarışmacı da eleme adayı olmuş oldu. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Tuğçe Melis Demir ise 3. aday olarak Sadin'in adını verdi. Pazar günü yapılan eleme konseyinde ise ismi en çok yazılan isim Gökhan olurken, Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Eser West, 5. ve son eleme adayın Elif olduğunu açıkladı.

SERHAT SAKATLANDI

Dokunulmazlık oyununda Anıl ile karşılaşan Serhat engelleri aşarken bir anda kendini yere attı. Serhat arka adalesini tutarak “Koptu” diye bağırmaya başladı. Ünlü yarışmacıya anında doktor müdahalesi gerçekleşti. Ağrılar içinde kalan Serhat gözyaşlarını tutamadı.

Yayınlanma Tarihi:22:56,