Sözcü Plus Giriş

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler?

Survivor'da dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için parkura çıktılar. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

null
Güncellenme: 11:54, 20/02/2017
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler?

Survivor’ın 22. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor son bölümde iki takım haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için mücadele verdiler.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Güce ve beceriye dayalı dokunulmazlık oyununda Gönüllüler her iki turu da galibiyetle tamamladı ve sembolün sahibi oldu. İlk dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlülerde oyun sonrası tartışmalar yaşandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesiyle birlikte her zaman olduğu gibi bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Sabır ve dengeye dayalı oyunu ünlü oyuncu Furkan kazandı.

ELEME ADAYI KİMLER

İlk konseyde kaybeden taraf olan Ünlüler, gitmesi için Sabriye ve Çılgın Sedat’ın isimlerini belirlemişlerdi. İkinci konseyde ise ismi en çok yazılan Berna olurken bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Furkan, oyunlarda yetersiz görüdüğü Şahika’nın ismini söyledi.

SADİN BABA OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Her iki takım için de hayati öneme sahip dokunulmazlık oyunu sonrası Acun Ilıcalı, Sadin’in baba olduğunu açıkladı. Sadin bu haberi duyar duymaz duygu dolu anlar yaşadı. Sadin’e ailesi ile görüşmesi için özel bir telefon görüşmesi sağlandı.

 

 

Yayınlanma Tarihi:07:57,