Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da çok şey değişti! İşte Survivor’da kim elendi sorusunun cevabı…
Survivor’da çok şey değişti! İşte Survivor’da kim elendi sorusunun cevabı…
Survivor'da takımlar değişti elemeler yaşandı, Survivor dünkü bölümle beraber yeni bir çehreye kavuştu. Survivor'da eleme heyecanı ile birlikte format değişikliği heyecanı da yaşandı. Survivor'da şimdiye kadar en iyi performansı sergilemiş yarışmacılar All Star takımına toplanmış ve karşılarına bir gönüllüler takımı çıkmıştı. Acun Ilıcalı takımlar arasında dengesizlik nedeni ile değişikliğie gitti. Peki Survivor 2018'de yeni takımlar nasıl şekillendi? Survivor'da bu hafta kim elendi?
Magazin 3 Nisan 2018 - 10:00

Birçok ayrıntının değiştiği Survivor’da eleme gecesi nefes kesti. Survivor 2018’de bu hafta elenen isim Nevin yanıt oldu. Nevin Yanıt’ın elenmesinin ardından ise Survivor’da yeni düzen belli oldu ve takımlar şekillendi. Acun Ilıcalı, “Kartlar yeniden karıldı, Survivor asıl şimdi başlıyor.” diyerek yeni takımları duyurdu. Takımların isimleri de Gönüllüler ve Ünlüler olarak belirlendi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Yağmur: All Star ne kadar üzgünse biz de o kadar üzgünüz. Biz binlerce insan içinden elenip geldik. Biz Gönüllü olarak geldik. Çok başarılı yarışmacılarla birlikte olacağız. Konsey yok gibi yarıştık. Birbirimize veda ettik. Kendim ayrı bir stres içindeyim. Farklı bir gün. Hayırlısı olsun.

Birsen: Buraya Gönüllü olarak geldim. Bütün arkadaşlarım çok güçlü. All Star ile buraya geldi diğer arkadaşlarım. Umarım kalırım. Hayırlısı olsun.

Nevin: Burada tanıştık. Açlığı hep birlikte yaşadık. Dokunulmazlığı çok kaybettik. Hepimizde farklı bir heyecan var. Hangimiz kalacak? Ben üç kişiden biriyim. Farklı bir heyecan yaşayacağım. Hayırlısı olsun diyorum.

SMS oylaması sonucu elenen isim: Nevin Yanıt

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2018’de bu gece her haftanın ilk günü olduğu gibi eleme heyecanı vardı. Geçtiğimiz gece dokunulmazlık oyununu rakiplerine karşı 10-6 gibi bir skorla kaybeden gönüllüler takımından bir yarışmacı adadan ayrıldı. Yağmur Banda, Birsen Bekgöz ve Nevin Yanıt’ın yer aldığı eleme potasından bir kişi, en az SMS oyunu alarak gecenin sonunda Survivor adasından ve arkadaşlarından ayrılmak zorunda kaldı. Yapılan halk oylaması sonucu adaya veda eden isim Nevin Yanıt oldu. Dokunulmazlık oyunlarındaki şansızlığını sürdüren gönüllüler takımı bu sonuçla bir kişi daha eksildi.

SURVİVOR’DA YENİ TAKIMLAR BELİRLENDİ

Acun Ilıcalı: Survivor 2018'in en heyecan verici konseyinde birlikteyiz.Bir vedamız var. Yağmur, Birsen ve Nevin aday. Oylamanın sonucunu açıklayacağız biri veda edecek. All Star için hayati bir durum söz konusu. All Star takımının yeni takım şekli açıklanacak. Kim hangi takımda olacak? Şuan elimde bunları okuyacağım ve All Star ikiye bölünecek. Bir saatte 25 bin yorum aldım. Seyircilerimizden destekleyenler ve olmasın diyenler var. Amacımız böyle önemli bir kadronun rekabetini yaşayabilmek. All Star 14 oyuncu var. Ve sadece 6 tane yeni yarışmacı kalacak. Aslında konsept kendi kendine All Stara dönüşmüş durumda. 14 All Star 6 yeni yarışmacı var. Kartlar yeniden dağıtılacak. Finale nefessiz bir şekilde gideceğiz.

Gönüllüler Takımı: Nagİhan Karadere, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Damla Can, Anıl Berk Baki, Cumali Akgül, Funda Alkayış, Birsen Bekgöz , Yağmur Banda, Hakan Hatipoğlu

 

Ünlüler Takımı: Mustafa Kemal Kurt, Ümit Karan, Turabi Çamkıran, Adem Kılıçcı, Yiğit Dikmen, Berna Canbeldek, Elif Şadoğlu, Merve Aydın, Sahra Işık ve Sema Aydemir

Acun Ilıcalı: Takım isimleri için açıklama yapmam gerek takım ismi olarak Gönüllüler olacak diğeri Ünlüler olacak. Sezonun bundan sonraki haritası böyle.

Hilmi Cem: Gündüz oyununda söylediğim gibi bu takımda olmaktan gurur duydum. Bundan sonra hayatıma Gönüllüler'de devam edeceğim. Hakkımızda hayırlısı. Yeni bir heyecan var.

Murat: 2013 yılında Hilmi ile takımın en küçük yarışmacısıydık. Gönüllüler ile başladık. Bu takımda olmaktan çok mutluyum. Arkadaşlarımı çok seviyorum. Onlara karşı nasıl yarışacağımı bilmiyorum. Size karşı kırıcı olmayacağım.

 

Damla: Açıkçası konseyde açıklayınca direk hissettim. Sema ile duygusal şeyler paylaştık. Gönüllüler sakın yanlış anlamasın. Üzüntümüz sadece bir şeyleri çok fazla paylaştık.

Son güncelleme: 10:23 - 03.04.2018