Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da dün akşam kim gitti? İşte Survivor 2018’den elenen isim…
Survivor’da dün akşam kim gitti? İşte Survivor 2018’den elenen isim…
Survivor'da sona yaklaşırken elenen isim belli oldu. Eleme adayları arasında daha önce Survivor şampiyonu olan Turabi, finale çıkan Merve ve bu yıl ilk defa katılıp çok iyi bir performans sergileyen Mustafa Kemal vardı. Peki Survivor'da kim elendi?
Magazin 12 Haziran 2018 - 09:25

Survivor 2018’de finale yaklaşırken heyecan da gittikçe artıyor. Survivor’da güçlü yarışmacıların eleme adayı olması ile birlikte kimin eleneceğini tahmin etmek de zorlaşıyor. İzleyiciler Survivor yarışmacıları Turabi, Merve ve Mustafa Kemal arasından SMS oylaması ile bir tercih yaptı ve Mustafa Kemal elendi. İşte son bölümden ayrıntılar…

SURVIVOR’DA ELENEN İSİM: MUSTAFA KEMAL

Bu hafta iki dokunulmazlık oyunundan da Gönüllüler galip geldi. Böylelikle Ünlüler, 3 yarışmacıyı eleme potasına çıkardılar. Bu isimler Mustafa Kemal Kurt, Turabi ve Merve Aydın’dı… Dün akşamki konseyde Acun Ilıcalı, en az SMS oyu alan kişinin Mustafa Kemal Kurt olduğunu açıkladı ve yarışmaya sonradan dahil olan Mustafa yarışmaya veda etmiş oldu.

SURVİVOR TURABİ KİMDİR?

Turabi Çamkıran Survivor yarışmasının Türkiye ayağında 2 kez şampiyon olan tek isim olarak bulunuyor. 1988 doğumlu olan Turabi, hırslı yapısı nedeniyle Sahra ve diğerleri ile sık sık tartışma yaşamış kendisine taktığı “Turbo Turabi” lakabı ile hafızalara kazınmıştı. Kendine has üslubu ve üretkenliği programın takipçileri tarafından ilgi görmesine neden olan Turabi, kendisinin ikinci sezonunda dostluk kurduğu Hilmi Cem ile ilk 3’e kalmış ve ipi göğüsleyen isim olmuştu.

SURVİVOR MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Kurt, profesyonel Rugby oyuncusudur. Aynı zamanda Türk Rugby Milli Takımı’nın kaptanı ve 8 yıllık oyuncusu olan Mustafa Kemal, Rugby’nin yanı sıra Crossfit sporuyla da ilgileniyor. Crossfit alanında uluslararası müsabakalarda yer alan Kurt, Survivor 2018'de performanslarını sergilemeye devam edecek.

SURVİVOR MERVE AYDIN KİMDİR?

1980 İstanbul doğumlu olan Merve Aydın, Milli atlet olarak Türkiye’yi birçok yarışmada temsil etmiş 2008 ve 2013 yıllarında gümüş madalyonun sahibi olmuştur. Londra’da gerçekleştirilen 2012 Yaz Olimpiyatları’nda sakatlanmasına rağmen yarışı tamamlamak istemesi tüm stat tarafından alkışlanmasında dünya spor basınının gündemi olmasına neden olmuştu. Survivor’da 1 üçüncülüğü ve 1 ikinciliği olan Aydın, yeni sezonun da iddialı isimleri arasında yer alıyor.