Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu! Survivor’da eleme adayı kim?

Dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Ünlüler takımından bir isim eleme potasına gitmek zorunda kaldı. Gece boyunca kıran kırana geçen mücadelelerde çok iyi bir oyun ortaya koyan Gönüllüler, avantaj oyununu, 2. dokunulmazlık oyununu ve son olarak Survivor'da 3. dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu. Peki Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu! Survivor’da eleme adayı kim?

Ünlüler ile Gönüllüler, birer dokunulmazlık oyununu kazanınca final oyunu oynandı. Soluk soluğa izlenen Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kazanan takımı ise bayrak oyunu belirledi. Gönüllüler Survivor’da 3. dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu. İşte Survivor son bölümden detaylar ve eleme adayı…

SURVIVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ünlüler takımı oyunu kaybetmenin hüznünü yaşarken takımdan bir isim eleme potasına girdi. Yapılan oylamalar sonucunda Derya eleme adayı oldu.

AVANTAJ OYUNU HEYECAN KATTI

Oyun öncesinde ise seçme avantajı için takım olarak oyun oynadılar. Son bölümde avantaj oyunu için her iki takımdan dört kadın, dört erkek karşılaştı. Dokunulmazlık oyununda seçme avantajını, hem erkekler hem kadınlarda avantaj oyununu kazanan takım elde etti.

Survivor'da dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? Kıran kırana mücadele! İlginizi Çekebilir Survivor'da dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? Kıran kırana mücadele! Derya Can Göçen kimdir? Survivor Derya kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Derya Can Göçen kimdir? Survivor Derya kaç yaşında? Survivor'da Ünlüler takımı karıştı! Derya ile Aycan arasında küfürlü tartışma! İlginizi Çekebilir Survivor'da Ünlüler takımı karıştı! Derya ile Aycan arasında küfürlü tartışma!