Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da eleme adayları kim? Survivor son bölüm (2 Nisan)
Survivor’da eleme adayları kim? Survivor son bölüm (2 Nisan)
Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu sonucu eleme adayları belli oldu. Survivor'da birleşme öncesi son elemenin yapılacağı haftada kritik bir eleme konseyi daha geride kaldı. Survivor'da eleme adayları kim? Dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar.
Magazin 3 Nisan 2017 - 00:26

Survivor’da 1 Nisan Cumartesi günü yapılan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kaybetmişti. Eleme adayını belirlemek için oy kullanan gönüllüler takımında ismi en çok yazılan kişi Erdi olmuştu. Konseyde, bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday tarafından belirlenen ikinci eleme adayı ise Berna olmuştu.

Survivor son bölümde ise 3. ve 4. eleme adayları belli oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanırken, ünlüler takımı da bu mağlubiyetin ardından bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Ünlülerde bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Serhat Akın oldu. Eleme konseyinde ise adı en çok yazılan kişi Sabriye oldu. 4. ve son eleme adayının kim olacağı merak edilirken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Serhat Akın, takımından Adem’in ismini söyledi. Böylece Survivor’da eleme adayları Erdi, Berna, Sabriye ve Adem olarak belirlendi.