Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da eleme adayları kimler? Dokunulmazlık oyunu sonrası elenecek isim belli oluyor…
Survivor’da eleme adayları kimler? Dokunulmazlık oyunu sonrası elenecek isim belli oluyor…
Survivor'da kim elenecek sorusunun cevabı bu akşam belli olacak. Survivor'da 3 eleme adayı dün akşam oynanan dokunulmazlık ödülü sonrasında ada konseyinde belirlendi. Survivor 2018'de son yapılan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanırken, bireysel dokunulmazlık ödülü ise Turabi'nin oldu...
Magazin 12 Mart 2018 - 09:02

Survivor’da heyecan dolu bir gece daha yaşandı ve adaya gitmeye aday isimler belirlendi. Survivor 2018’de All Star takımı ve Gönüllüler arasında yaşanan sıkı mücadelede Gönüllüler takımı 4 farklı üstünlük sağlayarak 10-6 All Star takımını yendi. Bireysel dokunulmazlık oyunu ise eski şampiyonlardan Turabi’nin oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENECEK? İŞTE ELEME ADAYLARI…

Survivor ada konseyinde yapılan oylamada Nihat (5), Sahra (3), Murat(1), Damla(1) yazıldı ve ilk aday Nihat oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Turabi ikinci adayı Damla olarak belirledi. En iyi performansa sahip Sema ise Murat dedi ve üçüncü aday da belirlendi.Belirlenen üç isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda edecek. Adaya veda edecek isim yeni bölümde belli olacak.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU

Haftanın en iyi performansına sahip olan Sema, dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu. Sema eleme adaylarından birini seçecek. Alp Kırşan Sema Aydemir'e kolyesini teslim etti.Alp Kırşan: Bu takımdan da bir kişi maalesef gidecek. Bu hafta bireysel dokunulmazlık oyunda bir düzenekte bulunan dengede tutacaksınız. Toplamda üç topu en uzun süre dengede tutan kazanacak. Turabi, bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı oldu.Turabi: Hiçbirimiz gitmeyi haketmiyoruz. Tüm takım arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK MÜCADELESİ

Survivor'da dokunulmazlık oyunu sonucu seçilen eleme adaylarından adaya veda edecek isim kim olacak merak ediliyor.

Turabi: Survivor'ın üç evresi; hayret, gayret ve sabret. Gönüllüler takımı iki evreyi çoktan geçtiler. Bu hafta da kazanamazlarsa sabretmeye devam edecekler.

Adem: Dokunulmazlık oyunu en önemli oyun. Çünkü konsey yaşadıkça takım birbirine giriyor.

Acun: Bir arkadaşımız fileyi tutacak. Rakibin iki yarışmacısı kum torbalarını getirip atarak ağırlık arttırmaya ve sizin fileyı bırakmanızı sağlayacak. File yere değdiği anda kaybediyorsunuz. üç erkek üç kadın oynayacaksınız. 10 olan kazanacak.

Dokunulmazlık oyununda Nagihan transferi kendini gösteriyor. Nagihan'ın sayısı ile durum 5-5 oldu. Gönüllüler takımında Nagihan farkı hissedildi ve dokunulmazlık oyununu kazandılar. Dokunulmazlık oyunu kazanan takım Gönüllüler oldu. All Star 6-10 Gönüllüler. İlk kaybeden Sahra oldu. Ardından Damla da topları düşürdü ve kolyeye veda etti. Topları en uzun süre dengede tutan Turabi oldu. Kolyenin sahibi olan Turabi bu hafta eleme adaylarından birini seçecek.