Survivor’da eleme adayları kimler? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 28. bölümü dün akşam yayınlandı. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda çok zor bir parkurda galibiyet savaşı verdiler.

Survivor’da eleme adayları kimler? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8’in her bölümü heyecan dolu yarışma programı Survivor’ın 28. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldiler.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Çok zor bir parkurda kıyasıya bir mücadelenin verildiği dokunulmazlık oyununda ilk turun galibi Gönüllüler takımı olurken, müthiş bir seri yakalayan Ünlüler takımı uzun zamandır görülmemiş bir performans sergileyerek oyunu 1-1'lik beraberliğe getirdi. Final turunda ise Gönüllüler takımına hiç sayı vermeyen Ünlüler dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

İlk dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler, Sabriye ve Fatih’in ismini vermişti. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler kaybedince ismi en çok yazılan isim Sadin olurdu. Bireysel dokunulmazlıkta birinciliği elde eden Gökhan, dördüncü ve son eleme adayı olarak Erdi'nin ismini söyledi.

DOKUNULMAZLIK SONRASI TARTIŞMA

Ünlüler takımına dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında gerginlik hakimdi. Yarış sonrası adalarına dönen gönüllüler, kaybedilen oyun sonrası aralarında tartışma yaşadı. Gönüllüler takımından Gökhan, takımdaki bazı isimlerin her şeye karar verdiklerini ve bu durumun tekrarlanması halinde sıkıntı olacağını dile getirdi.

Loading...