Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununda inanılmaz mücadele! Hangi takım kazandı?
Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununda inanılmaz mücadele! Hangi takım kazandı?
Survivor 2018'de dün yapılan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetmiş ve eleme adayları Adem ve Sahra olmuştu. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Survivor'ın belki de en çekişmeli mücadelesinde oyun 9-5'ten 9-9'a geldi. Peki dokunulmazlık oyununu kim kaybetti? İşte haftanın eleme adayları...
Magazin 22 Nisan 2018 - 23:54

Survivor’da dokunulmazlık oyununda muhteşem bir çekişme vardı. Gönüllüler dokunulmazlık oyununa hızlı başladı ve 9-5’lik bir üstünlük sağladı. Survivor’da dün akşam iki eleme adayı çıkaran ünlüler dokunulmazlık oyununu bırakmadı ve eşitliği sağladı. Ardından bayrak yarışı yapıldı ve Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazandı. Ünlüler takımı bir eleme adayı daha belirledi. Survivor’da haftanın eleme adayları Adem, Sahra ve Mustafa Kemal oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Acun: Bir dokunulmazlık oyununa daha hoşgeldiniz. Bu oyun iki takım için de çok önemli. Gönüllülerin bu haftaki performansı göz doldurdu. Dokunulmazlık oyunu öncesi gevrek ve bar hediyelerimiz olacak.

Dokunulmazlık oyununda bugün büyük bir heyecan vardı. Ünlüler 9-5 geride olduğu yarışmada skoru eşitlemeyi başardı. Dokunulmazlık oyununda 9-9’a geldi ve bayrak yarışı yapıldı. Bayrak yarışında kızlarda Sema, Damla’ya karşı kazandı. Anıl ile Ümit Karan mücadelesinde ise kazanan Anıl oldu. Dokunulmazlık oyununu 10-9 Gönüllüler kazandı.

Acun: Dominik’te bugün mükemmel bir mücadele vardı. Ünlülerin geri dönüşü muhteşemdi. Bu Gönüllüler Takımı eski takım değil. Bu dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kazanarak kendinizi ispat ettiniz.

Anıl: Birbirimize inanıyorduk. Geri dönüşlerine rağmen inancımızı kaybetmedik. Herkese teşekkürler.

Adem: Güzel bir mücadele vardı. İlk önce avantajlıydılar ama mücadele etmeden kazanılmaz. Onları tebrik ediyorum. Gerektirdiği gibi bir arkadaşımızı da yazmaız gerekecek.

Acun: Dokunulmazlık sembolünü gerçek anlamda Survivor’da en güzel oyunlarını oynayan Anıl’a vereceğim. Konseyde görüşürüz.

SEMA: ‘ANLAM VERMEDİM’

 

KİMLER ELEME ADAYI OLDU?

Damla: Takım olarak tabii ki de Cumali’nin gidişinin etkisi var. Birbirimize söz verdik ve enerjiyi tutturduk. Bizi tetikleyen nokta iletişim ödülünü kazanmamız oldu. Ailemizden aldığımız mesajlar bizi daha enerjik yaptı. Sürekli kaybettiğimiz için üst üste iki sayı verdiğimizde motivasyonumuz düşüyordu. Seriye bağladık mutluyuz.

Acun: Instagram’da yorumlara bakıyorum. Artık okuyacak durumum kalmamıştı. Bu mu eşit takım diyenler, Gönüllüler çok güçsüz diyenler. Anket yaptık neredeyse eşit çıktı. Siz de devamlı kaybedince yorumlar arttı. Transferlerden sonra olmadı. Artık basın açıklaması yapmayı düşündüm. Kazanmanız iyi oldu. 5 kere üst üste kazanmanızı beklemiyordu.

Hakan: Geçen hafta kitap yolladınız çok güzel bir şeydi. O kitaplarda özgüven ile ilgili bir şey. Özgüvenini kaybolmasındaki neden korku imiş, bunu yenmenin en büyük yolu da inançmış. Birbirimize ve takıma inanarak bu özgüveni sağladık. İlk galibiyette ben bile dedim ki bir daha olmayacak mı? İkinci galibiyeti aldığımızda anlamıştık. Seri devam edecek.

Dün gece Ünlüler takımının yazdığı isim: SAHRA

Bireysel dokunulmazlığı alan isim Elif'in söylediği isim: Gerçekten çok güzel bir takımın içindeyim. Bu kolyenin amacı keşke sadece kendini korumak için olsa.. Kimse ile problemim yok. Kendimi korumak için bir isim söyleyeceğim. Sadece birini söylemek için söyleyeceğim bu ismi : ADEM

Bu akşam takımın yazdığı diğer isim ise: MUSTAFA KEMAL