Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Survivor 2018’de dokunulmazlık oyununu kim kaybetti?
Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Survivor 2018’de dokunulmazlık oyununu kim kaybetti?
Survivor'da heyecanın doruğa çıktığı dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Survivor 2018'e veda edecek 5. isim eleme adayları arasından SMS oylaması ile belirlenecek. Bu akşam dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele vardı, Funda'nın oynamaması ortalığı karıştırdı. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kim kazandı ve Survivor'da eleme adayları kimler oldu?
Magazin 18 Mart 2018 - 23:55

Survivor 2018’de dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belli oldu. Ilıcalı, “Survivor tarihindeki bir ilki yaşayacaksınız. Survivor’da gelmiş geçmiş en uzun havuz parkurunda yarışacaksınız.” diyerek parkuru tanıttı. Survivor’da dokunulmazlık oyununu All Star takımı kazandı. Eleme adayları ise Birsen, İpek ve Ramazan olarak belirlendi. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Nagihan oldu. İşte Survivor son bölümden tüm ayrıntılar…

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖNCESİ GÖNÜLLÜLER ADASI

Hakan: Uyuyamadık, biraz özeleştiri yaptık, hatalarımızı konuştuk. Bugün çok önemli dokunulmazlık oyunu var.

Cumali: Söz verdim. Döndüğün ilk gün oyunu alacağım. (Hakan’a)

Anıl: Kaybetme ihtimalini düşünmek istemiyorum. Kaybetmeye yönelik planlar yapmayalım kazanmaya odaklanalım.

Funda: Arka arkaya aldığımız yenilgilerden sonra toparlandık.

Yağmur: Umarım kaybetmeyiz. Olur da kaybedersek herkesin aklında mutlaka bir isim vardır. Umarım kazanırız ve aramızdan birini göndermek zorunda kalmayız.

DOKUNULMAZLIK ÖNCESİ ALL STAR ADASI

Ümit: Ödül aldık, kazandık. Ama bugün önemli. Umarı kaybetmeyiz. burada yazacak isim bulamam.

Merve: Bu takımdan birini kaybettik. Çok önemli değildi. Ama artık yazacak bir kişi yok.


Sema:
Survivor’ı daha az hakedenler o tarafta.

Turabi: Gönüllüler takımının hayalinde her zaman bizi yenmek var. Ama ortada gerçekler var. Bugün de gerçeklerle yüz yüze kalacaklar.

DOKUNULMAZLIK OYUNU (SURVİVOR’DA BİR İLK)

Acun: Dokunulmazlık oyunu önemli hepimiz biliyoruz. Kadroları gördüğümde herkes bunun farkında. Survivor tarihindeki bir ilki yaşayacaksınız. Survivor’da gelmiş geçmiş en uzun havuz parkurunda yarışacaksınız.

Sahra: Bugün yapılacak oyunda biz kazanacağız. Üst üste seri yakalamak istiyoruz.

Funda’nın oynamaması kriz yarattı.

Nagihan. Umarım kazanan takım biz oluruz. Bir kişi daha kaybetmeyiz.

Yarışmacılar uzun parkuru tamamlayıp, bir piramitin kalan parçalarını dizip daha sonra kum torbaları ile devirecekler.

Yarışmayı All Star takımı kazandı ve dokunulmazlığı elde ettiler.

All Star 10-5 Gönüllüler

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNUN KİM KAZANDI?

Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan kişi bir kişinin ismini yazacak. Batuhan ve Mustafa Kemal oyunda oynamayacaklar. Yeni katılanlar ilk konseyi pas geçiyor.

Alp Kırşan: Oyuna geçmeden önce bir kişi kolyenin sahibi olacak. Haftanın en iyi performansına sahip olan kolyeyi alacak. Bu haftanın en iyi performasnının sahibi Funda oldu.

Bireysel dokunulmazlık oyununda dikdörtgen prizma şeklindeki tahtaları düzenek üzerinde dengede tutmak gerekiyor. Bu hafta bireysel dokunulmazlık oyunun kazananı Nagihan oldu. Alp Kırşan, Nagihan’a kolyesini teslim etti.

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan adaya veda edecek bir adayı seçiyor. Adaya veda edecek üç isim belirleniyor. Bu isimlerden bir tanesini de bireysel dokunulmazlık oyunun sahibi seçiyor. Üç adaydan ilkini oylama sonucu seçilecek, ikincisini bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan ve üçüncüsü ise haftanın en iyi performansını sergileyen seçecek. Belirlenen üç isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda edecek.

Oylama sonucunda ilk eleme adayı belli oldu. Oylamada İpek (7) yazıldı ve ilk aday İpek oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Nagihan ikinci adayı Ramazan olarak belirledi. En iyi performansa sahip Funda ise Birsen dedi ve üçüncü aday da belirlendi. Belirlenen üç isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda edecek. Adaya veda edecek isim yeni bölümde yani yarın belli olacak.

Sakatlanan Ecem’in yerine bir kişi daha adaya katılacak.

Son güncelleme: 08:33 - 19.03.2018