Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da format değişikliği 1 Nisan şakası mı? Survivor 2018 yeni format nasıl olacak?
Survivor’da format değişikliği 1 Nisan şakası mı? Survivor 2018 yeni format nasıl olacak?
1 Nisan akşamı ekranlara gelen Survivor 2018 yeni bölümünde Acun Ilıcalı önemli açıklamalarda bulundu. İlk önce Batuhan'ın adaya veda edeceğini açıklayan Ilıcalı, daha sonra Survivor 2018'de format değişikliğine gidileceğini açıkladı. Sosyal medyada Survivor takipçilerini ikiye bölen açıklama, 1 Nisan şakası mı sorusunu akıllara getirdi.
Magazin 2 Nisan 2018 - 09:51

Acun Ilıcalı, eleme adaylarının belirleneceği konsey öncesi Survivor 2018’in geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Survivor All Star konseptinin biteceğini dile getiren Ilıcalı, format değişikliği hakkında bilgiler verdi. Survivor 2018’de artık Gönüllüler takımı olmayacak. All Star, All Star’a karşı yarışacak. Bu açıklamaların 1 Nisan’da yapılaması ise sosyal medyada vatandaşları ikiye böldü. Yarışmanın takipçilerinin bazıları Survivor All Star Takımı’nın dağıtılmasını mantıklı bulurken, bazılara da 1 Nisan şakası olabileceğini düşünüyor.

SURVİVOR 2018’DE YENİ FORMAT NASIL OLACAK?

Ilıcalı, takımlar arasındaki dengesizlik nedeniyle All Star – Gönüllüler konseptinin bittiğini açıkladı. Acun Ilıcalı: “All Star & Gönüllüler konsepti bitmiştir. Yeni bir konseptle devam ediyorum All Star All Star’a karşı. Yani başlangıçtaki 12 All Star yarışmacısını şimdi 11 kaldı. 6-5 farklı takımlara böleceğiz. Yarın kimin hangi takımda olduğunu öğreneceksiniz. Şunu açıkca söylüyorum. Bu konsepte All Star Gönüllüleri yenmiştir. Artık denk takımlar istiyoruz” dedi.

Acun Ilıcalı yeniden belirlenecek olan takımların 2 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak bölümde açıklanacağını da sözlerine ekledi. Acun Ilıcalı söz konusu format değişikliğini açıkladıktan sonra Merve ve Sema gözyaşlarını tutamadı.

1 NİSAN ŞAKASI MI?

Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalar ise sosyal medyayı adeta ikiye böldü. Birçok kişi Acun Ilıcalı’nın detayları ve gerekçelerini belirttiği format değişikliği durumunun 1 Nisan Şakası olabileceğini söylerken bazı sosyal medya kullancıları ise, Acun Ilıcalı’nın Survivor All Star konseptini dağıtmasının mantıklı olduğunu çünkü, Gönüllüler takımının gerçekten de ada koşulları için zayıf olduğunu bu durumunda yarışmanın kalitesini düşürdüğü için Acun Ilıcalı’nın böyle bir değişiklik yapmış olmasının akla yatkın olduğunu söyledi.

Son güncelleme: 10:44 - 02.04.2018