Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da haftanın birinci ve ikinci eleme adayları belli oldu!
Survivor’da haftanın birinci ve ikinci eleme adayları belli oldu!
Survivor'da birleşme öncesi gerilim yükseliyor. Adaya en son kim veda edecek. İşte Survivor son bölüm sonrası haftanın ilk ve ikinci eleme adayları...
Magazin 2 Nisan 2017 - 08:32

Acun Ilıcalı Survivor son bölüm konseyinde tam da eleme öncesi elenecek kişiye yazık olacağını söyledi. Birleşme öncesi elenecek son isim olmamak için gönüllüler ve ünlüler arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Peki Survivor son bölüm sonrası haftanın birinci be ikinci eleme dayları kimler oldu?

İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler Survivor son bölüm de ilk eleme adayı için oy kullandılar ve ismi en çok yazılan kişi Erdi oldu. Erdi konseyde eleme adayı olarak ismi çıkınca şunları söyledi: ” Bazı konular var. Sussan olmuyor sussan olmaz. İsmimi yazan arkadaşlar beni şaşırtmadı. Tahmin ettiğim gibi bir sonu. Beşe dört ben de bekliyordum. Açık konuşayım arkadaşlarla benim mentalitem uyuşmuyor, zihniyetim birbirne uyuşmuyor. Beni yazmaları aslında bana bir hakaret değil onoredir çünkü arkadaşlarla benim aramdaki fark ben sevmediğim bir kişi sayı alacak da karnımı doyuracak diye ümit etmem beklemem.”

ONURSUZ GURURSUZ YATMADIM TEK BİR AKŞAM OLMADI

İsmini yazan yarışmacıları puan kazanıyor diye sevmedikleri insanlara göz yummakla suçlayan Erdi, daha önce aç yattığı gece olduğunu ama onursuz gurursuz tek bir akşam yatmadığını ifade etti. Daha sonra da kendisinin performans nedeniyle yazıldığının iddia edildiği ama bazı kötü performanslı yarışmacıların daha eleme potasıyla tanışmadığını söyledi. Son olarak da Göz6’da 8 Survivor’da 6 kere potaya girdiğini bunun belki bir Türkiye rekoru olabileceğini açıkladıktan sonra varsa beni göndermek isteyen buradayım diyerek meydan okudu.

SURVİVOR SON BÖLÜMDE İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Sembol oyununu kazanan Ogeday, gerek performnsı gerekse de yaptıkları nedeniyle kararının çok basit olduğu ifade etti ve ikinci eleme adayı için konseyde Berna’nın ismini verdi. Kararın açıklanması sonrası sözü alan Berna, Ogeday’ın kararına saygı duyduğunu ama umrunda olmadığını söyledi. Ogeday ile hiçbir şekilde anlaşamadığını söyledi. Duruşunun sorgulanmasının nedeni olarak da kendisinden düşmanlık beklenmesi olduğunu söyledi ama böyle bir şey yapmayı düşünmediğini açıkladı.

ARKADAŞLARINI KORUMAK İÇİN KUYULAR KAZMIŞLAR

Son olarak herkesin her şeyi gördüğünü, yanlış yaptıysa halkın faturasını keseceğini söyledi. Pota konusunda da alıştığını, Erdi ile her zamanki gibi potada olduklarını artık bunun alışılmış bir durum olduğunu söyledi ve insanların arkadaşlarını korumak için kuyular kazdıklarını ifade etti.