Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ilk kavga! Hakan ve Turabi birbirine giriyor! Survivor 3. bölümde kıyamet kopuyor
Survivor’da ilk kavga! Hakan ve Turabi birbirine giriyor! Survivor 3. bölümde kıyamet kopuyor
İlk iki bölümü ile nefes kesen Survivor 2018 3. bölümünde kıyamet kopuyor. All Star takımından Gönüllüler takımına geçen Hakan Hatipoğlu ile Turabi arasında kavga yeni bölüme damga vuracak. Survivor 3. bölümden gelen ilk görüntüler bu yıl yarışmanın ne kadar çetin geçeceğini gözler önüne seriyor...
Magazin 13 Şubat 2018 - 12:42

Hafta sonu yayınlanan ilk bölümü ile ekran yolculuğuna başlayan Survivor 2018’in bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde kıyamet kopuyor.

Survivor 2018 ilk bölümde, Acun Ilıcalı “Değişikliklerin ve sürprizlerin olacağı bir Survivor olacak. Ünlülerden bir kişi şimdi gönüllülere gidecek.” dedi.

Ünlülerden Gönüllülere geçecek isim Hakan Hatipoğlu oldu. Acun Ilıcalı “Gerilimi mümkün olduğunca aşağıda tutmak adında karşı takıma alacağız” dedi. Sayılarda eşitsizlik olduğu için Gönüllüler'de bir kadın yarışmacı fazla. Gönüllüler'de ilk konseyde ismi çıkan Ünlüler takımına geçecek.

 

‘BENDEN KORKTUĞU İÇİN KARŞI TARAFA GEÇTİ’

Funda “Hakan karşı tarafta kimse ile anlaşamadığı için bizim tarafa geldi ilerleyen günlerde ne olduğunu göreceğiz.”

Turabi ise “Hakan benden korktuğu için karşı tarafa geçti. Çok fena karıştıracak orayı.”

Nihat “Bir ay sonra hayırdır kardeşim diyecekler ona. Egosu devam edenler var.”

Merve Nihat Doğan hakkında “Konuşma tarzı hareketleri hoşuma gidemiyor.”

Hakan yeni takıma geçmesi ile ilgili  “Orada ego savaşı olacak ben de onları izleyeceğim. Buradaki insanlar belki ilk gün olduğu için… Çok saf çok temizler. Buraya geldikten sonra çok mutluyum burada bir arkadaşlık var. İnsan daha önce kadroya bakınca savaşları görebiliyor.”

Birsen “Hakan'ın bizim takıma geçmesi avantaj. Bir kız arkadaşı göndermek çok zor. Şöyle bir çözüm buldum. Tamamen strateji üzerine bir plan yapıp isim yazacağım.”

Son güncelleme: 14:32 - 13.02.2018