Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da iletişim ödülünü kim kazandı?
Survivor’da iletişim ödülünü kim kazandı?
Survivor 2018'de ödül oyunları, iletişim oyunları ve dokunulmazlık oyunlarındaki heyecan ile devam ediyor. Survivor son bölümde iletişim oyunu oynandı ve yarışmacıların en çok istediği ödül olan iletişim ödülü sahibini buldu. Survivor'da Nagihan'ın gelmesi ile biraz toparlanan gönüllüler takımı Ramazan'ın elenmesi tekrar zor günler yaşıyor.
Magazin 30 Mart 2018 - 09:07

Survivor’da dün akşam hem ödül oyunu hem de iletişim oyunu oynandı. İletişim oyunun All Star Takımı rakibini rahat bir şekilde mağlup ederek kazandı. İletişim ödülü olarak ailelerinden gelen mektuplara ulaşan All Star Takımı gözyaşlarına hakim olamadı.Gönüllüler Takımı’nda ise Funda iletişim ödülünü kaybedince gözyaşlarını tutamadı.

İLETİŞİM OYUNU

Hilmi Cem: Anıl ile Hakan birbirlerini bence sevmiyor. İleride daha çok ortaya çıkacak.

Turabi: Hakan oynamayan arkadaşlarına ististiği kovaladıklarını söyledi. Asıl sorun Hakan'ın kendisi. Filmin sonunu çok iyi görüyorum

Nagihan: Beklenilen olmadı. Elimizin ayarı kaçtı. Takımın onayı ile çıktım. Oyun sonrası gergin Hakan'ı gördüm. Herkes istatistik kovalıyor dedi. Sonuçta el becerin iyiydi herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor.

Birsen: Çok ruhsusuz dedim.

Hakan: Burnumda dikiş var, oynamak istemedim. Anıl'ın ve bazı kızların geri çekilmesi rahatsız edici oldu. Biz eriyoruz ama All Star hala 12 kişi. E biz bu 12 kişiyi bozmadan, bölmeden nasıl birleşme partisine gideceğiz. Artık Gönüllüler takımı için çanlar çalıyor. Kendi takımınızı bırakın All Star'ı yenmeniz lazım.

Anıl: Konseydeki hayal kırıklığından sonra çokl farklı olacak. Umarım tabuyu kırar ve iletişim oyununu alırız.

Ümit: Şansımız iyi gidiyor iletişim oyunlarında. Keyifli oluyor. İletişim odası da keyif veriyor. Umarım kazanırız.

Alp Kırşan: İletişim oyununa hoş geldiniz. All Star kazanırsa ailelerinden gelen mektupları okuyacak. Gönüllüler kazanırsa ailelerinden ve arkadaşlarından gelen fotoğraflı mesajları okuyacak.

All Star: 10 Gönüllüler: 5 Ödül All Star'ın oldu.