Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2018 ödül ve iletişim oyunu gecesinde lahmacun sürprizi… Survivor’da oyunları kim kazandı?
Survivor 2018 ödül ve iletişim oyunu gecesinde lahmacun sürprizi… Survivor’da oyunları kim kazandı?
Dün akşam Survivor'da ödül ve iletişim oyunu oynandı. Ödül kişi başı 5 lahmacun ve kola oldu.Survivor 2018'de Cumali'nin elenmesinin ardından Gönüllüler'den ödül, iletişim ve dokunulmazlık oyunlarında beklenti arttı. Peki Cumali gittikten sonra Gönüllüler Takımı, Ünlüler Takımını yenebildi mi? Survivor 2018'de ödül ve iletişim oyununu kim kazandı?
Magazin 20 Nisan 2018 - 08:58

Survivor son bölümde iletişim oyununu kazana takım Gönüllüler oldu. Bir diğer oyun olan ödül oyununu ise Ünlüler Takımı kazandı. Survivor’da kazanan takımın yarışmacılar 5 lahmacun ile kola oldu. Cumali’nin gitmesinin ardından bir oyunu kazanan Gönüllüler’i, Turabi ‘sorun Cumali değildi’ diyerek eleştirdi. İşte Survivor son bölümden detaylar, ödül ve iletişim oyununda yaşananlar…

CUMALİ’NİN GİDİŞİ NASIL BİR ETKİ YARATTI?

Nagihan: Takımca günümüzde olmadan kazanamıyoruz. Umarım artık kazanırız. Cumali'nin yokluğu ile kazanacağımızı düşünüyorum

Anıl: Oyun kaybetmemizin sebebi Cumali değildi. Şans olayına sığınmaktan vazgeçmeliyiz.

Hakan: Cumali'nin gitmesinin takıma güç kazandıracağını düşünüyorlardı ben de öyle düşünüyorum.

Yağmur: Kaybetmemizin sebebi Cumali değildi. Hepimiz sayı veriyorduk. Bugün galibiyet serisine başlamalıyız.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Hakan: Bugün buraya yeni bir sayfa açmaya geldik. Cumali olmasa, karşı takıma geçse gibi laflar vardı. Bugün biraz daha farklı geldik.

Nagihan: Gerçekten haftalardır kafamız karışıktı. Cumali’nin olmadığı bir oyunda kazanınca acaba mı dedik. Kazanarak devam etmek istiyoruz.

Turabi: Göreceğiz Cumali’siz mi daha iyiler yoksa başka biri mi etken? Bir oyunla belli olmaz. En az 5 oyun kadar süre veriyorum. Umarım Gönüllüler takımı yenilmeye devam eder.

Survivor’da ödül oyunlarında hırs artmaya devam ediyor. Açlıktan dolayı oldukça enerji kaybeden iki takım yarışmacıları bu akşam ödülü kazanmak için mücadele verdiler. Ödül lahmacundu. Ödülü duyan iki takım yarışmacıları adeta kendinden geçti. Son ana kadar devam eden mücadelede kazanan takım yine ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı gönüllüler takımını 10-6 yenerek ödülü afiyetle yediler.

Ümit: Hep sebep olarak Cumali gösterildi ama asıl sebep Cumali değilmiş. Hani Cumali gitti görelim sizi. Kazanma hırsınız ön plana çıkmıyor arkadaşlar lütfen yani.

Nagihan gözyaşlarına hakim olamadı “Artık kaybettik demekten utanıyorum. Ünlüler bizden daha iyi değil. Takımımın becerilerinin iyi olmadığını düşünüyorum. Takımca becerimiz sıfır. Sürekli oyunları, ödülleri kaybediyoruz. Artık çıkış yolu bile bulamıyoruz. Bitik bir durumdayız. Şuan arkadaşlarımın yanından geliyorum. Kimse kimsenin yüzüne bakamıyor. Durumumuz çok vahim. Artık ibre bize dönsün.”

 

MERVE AYDIN SAKATLANDI?

Oyun sırasında Merve Aydın dizinden sakatlandı, gözyaşlarına boğuldu. Doktor Metin Kuş müdahale etti. O anlar kameralara böyle yansıdı.

 

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da günün ikinci oyunu ise iletişim ödülü içindi. Geçen haftaki iletişim oyununu kazanan Gönüllüler bu oyuna da güzel başladı. Oyun sonunda ise Gönüllüler takımı rahat bir galibiyet alarak, aileleriyle mesajlaşma hakkı kazandı.

Son güncelleme: 09:24 - 20.04.2018