Sözcü Plus Giriş

Survivor’da kim elendi? Elenen isim şaşırttı

Survivor'ın 24 bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyununa çıktılar. Gece ise adada eleme heyecanı yaşandı. Peki, Survivor'da kim elendi?

null
Güncellenme: 12:52, 22/02/2017
Survivor’da kim elendi? Elenen isim şaşırttı

TV8’in ve ekranların vazgeçilmez yarışma programı Survivor’ın 24. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor son bölümde adada hem ödül oyunu hem de eleme heyecanı yaşandı.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı gitmesi için Çılgın Sedat, Berna Öztürk, Şahika ve Sabriye’nin ismini belirlemişti. Bu dörtlüden dün gece en az oyu Berna Öztürk aldı ve yarışmaya veda eden isim Berna oldu. Ünlü yarışmacı adadaki son konuşmasında “Bana bu fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Daha çok kalmak isterdim ama kısmet değilmiş.” diyerek yarışmaya veda etti.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Eleme öncesi Ünlüler ve Gönüllüler iletişim oyunu için karşı karşıya geldiler. Her iki turu da kazanan Gönüllüler ödülün sahibi oldular. Sembol oyununda ise erkeklerden Volkan; kadınlardan Sema birinciliği göğüsledi. Her iki yarışmacı da seçtikleri 3 arkadaşla mor odanın keyfini çıkardılar.

ŞAHİKA FENALAŞTI

Ödül oyunu esnasında Şehika bir anda fenalaştı. Doktor Metin Kuş hemen ünlü isme müdahalede bulunarak sakinleştirdi. Şahika’ya takım arkadaşları sürekli moral vererek telkinlerde bulundu.

SEMA İLE ERDİ ATIŞTI

Sembol oyunu sırasında Sema ve Erdi arasında kısa süreli bir atışma yaşandı. İki yarışmacıya daha sonra Serhat Akın da dahil oldu.

Yayınlanma Tarihi:07:26,