Survivor’da kim elendi? 28 Mart tarihli Survivor son bölümde neler oldu?

Survivor'da gönüllülerden 4 isim eleme kotasında. Peki normalde Salı akşamları yapılan eleme gecesi Survivor son bölümde yapıldı mı? İşte Survivor 50. bölümden detaylar...

Survivor’da kim elendi? 28 Mart tarihli Survivor son bölümde neler oldu?

Survivor’da kim elendi sorusu Çarşamba gününün en çok aratılan ifadelerinden biri çünkü Survivor’da her hafta Salı günleri eleme konseyi toplanıyor. Nitekim bugün de Survivor’da kim elendi sorusuna cevap bulabilmek için kullanıcılar Google başvurdu. Peki Survivor son bölümde neler oldu, yarışmaya veda edecek isim belli oldu mu?

SURVİVOR’DA ELEME KARIŞIKLIĞI

Yarışmanın son bölümünü kaçıranların kafası karıştı çünkü aslında Survivor 50. bölümde eleme konseyi toplanmadı. Survivor’da eleme konseyi bu akşam toplanacak ve bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllülerden dört isim belirlendi. Bu akşam yapılacak SMS oylaması sonucunda Bulut, Gökhan, Erdi ve Berna’dan en az oyu alan kişi aday aveda edecek.

ELEME NEDEN SALI AKŞAMI OLMADI?

Acun’un Survivor yeni bölümde fragmanında da görülen açıklamasına göre TV8’in geçtiğimiz günlerde yapılan 2 milli maçı da canlı yayımlaması nedeniyle Survivor’da kim elendi sorusunun cevaplanması bu akşama kaldı.

Survivor'da eleme heyecanı bu akşam! İşte Survivor 51. yeni bölüm fragmanı İlginizi Çekebilir Survivor'da eleme heyecanı bu akşam! İşte Survivor 51. yeni bölüm fragmanı
Loading...