Survivor’da kim elendi? Hangi ünlü adaya veda etti?

Survivor son bölümde eleme konseyi toplandı! Peki Survivor'da kim elendi? Art arda 4'er 4'er eleme aday çıkartmak zorunda kalan ünlüler bu haftada 4 eleme adayı ile konseye geldiler. Peki hangi ünlü adaya veda etti? İşte Survivor son bölümden detaylar...

Survivor’da kim elendi? Hangi ünlü adaya veda etti?

Survivor adasında son haftalarda ünlüler art arda dokunulmazlık oyunlarını kaybettiler ki ünlüler bu hafta mağlubiyet serisine bir son vermek istiyorlardı. Böylece uzun bir aradan sonra Survivor’da kim elendi sorusunun cevabı bir ünlü olmayacaktı. Ancak Gönüllüler takımı bu hafta da dokunulmazlık oyunlarını kazandılar ve yine 4 eleme adayı da ünlülerden çıktı. Bu haftaki eleme adayları Şahika, Çılgın Sedat, Furkan ve Pınar Saka idi? Peki bu isimlerden hangisi konseyde en az oyu aldı, Survivor’da hangi ünlü elendi?

 

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Yapılan SMS oylaması sonucu Survivor’da kim elendi sorusu yanıtını buldu. Survivor 2017’de, bu hafta adaya veda eden isim Sedat oldu.

ADEM SABRİYE ARASINDA KRİZ

Survivor’ın başladığından bu yana aralarından su sızmayan Adem ile Sabriye arasında Survivor son bölümde kriz çıktı. “Ben ona kardeşim dedim. Sırf bu yüzden dışlandım. Birçok insanı karşıma aldım.” diyen Adem, Sabriye’yi nankörlük etmekle suçladı. Sabriye ise kimseye ihtiyacı olmadığını belirterek yalnız başına takılmayı düşündüğünü ifade etti.

İLETİŞİM OYUNUNUNDA KIYASIYA MÜCADELE

Survivor son bölümde eleme konseyi dışında Gönüllüler ile Ünlüler iletişim oyunu için mücadele ettiler. Havuz dahil pek çok farklı engel barındıran parkurda yarışmacılar oyunu kazanabilmek için kıyasıya mücaadele ettiler. İlk iki karşılaşmada ünlüler 1-0 öne geçerek başladılar ama önce durum  1-1 oldu ardından da Bulut Sedat’ı yenerek gönüllüleri 2-1 öne geçirdi.

Loading...