Sözcü Plus Giriş

Survivor’da kim elendi? ‘İki kişiye kırgınım’

Survivor'un 9. bölümü sün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde iletişim oyunu oynanırken gece ise eleme vardı. Peki, Survivor'da kim elendi?

null
Güncellenme: 07:45, 01/02/2017
Survivor’da kim elendi? ‘İki kişiye kırgınım’

Ekranların soluksuz takip edilen yarışma programı Survivor’un 9. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor son bölümde hem iletişim oyunu hem de eleme heyecanı yaşandı.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Her hafta salı günü yapılan eleme yine büyük bir heyecana sahne oldu. Dokunulmazlık oyunları sonrası Gönüllülerden Sadin ve Denisa’nın; Ünlülerden ise Seda ve Sabriye’nin adı söylenmişti. Dünkü yapılan oylama sonrası en düşük oyu Seda Demir aldı. Durum böyle olunca Seda, Survivor’un ikinci haftasında yarışmaya veda eden isim oldu.

“İKİ KİŞİYE KIRGINIM”

İsmi açıklandıktan sonra söz alan Seda, elendiği için çok üzgün olduğunu, Survivor’a katılmanın uzun süredir hayalini kurduğunu ve çok erken veda ettiğini açıkladı. Öte yandan ünlü oyuncu iki kişiye kırgın olduğunu belirtti.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve Gönüllüler bu akşam eleme öncesi iletişim oyununa çıktılar. Sıkı bir rekabetin ardından yarışmayı Ünlüler takımı kazandı. Oyun sonrası kazanan tarafta sevinç yaşanırken kaybeden tarafta ise büyük bir hüzün yaşandı.

SERHAT ESER KAVGASI

İletişim oyunu esnasında büyük bir gerilim yaşandı. Hırsıyla ön plana çıkan Furkan, Sadin’in kendi kendine bağırması sonrası “Bağırma lan!” deyince film koptu. Eser ve Serhat’ın da devreye girmesiyle daha da büyüyen kavgayı Survivor ekibi zor ayırdı.