Sözcü Plus Giriş

Survivor’da kim elendi? İlhan ile Fatih diskalifiye oldu mu?

Survivor'ın 14.bölümü dün akşam ekranlara geldi. Büyük bir kavganın yaşandığı Survivor son bölümde bir yarışmacı da adaya veda etti.

null
Güncellenme: 10:26, 08/02/2017
Survivor’da kim elendi? İlhan ile Fatih diskalifiye oldu mu?

TV8’in heyecan ve zaman zaman gerilim dolu yarışması Survivor’ın 14. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllülüer iletişim oyununa çıkarken gece ise eleme heyecanı yaşandı.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

İki dokunulmazlık oyununun oynandığı bu hafta ilk oyunu Ünlüler ikinci oyunu ise Gönüllüler kazandı. Bu sonucun ardından Erdi, Denisa, Sabriye ve Adem’in adı eleme adayı olarak açıklandı. Dünkü oylamada en az oyu Denisa aldı ve genç yarışmacı adaya veda eden isim oldu. Denisa adadan ayrılmadan önce ki son konuşmasında “İsmimi duyunca çok şaşırdım. Halkımızın kararı böyleymiş. Böyle güzel bir projenin içinde yer aldım. Bunun için size çok teşekkür ederim.” diyerek konuştu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve Gönüllüler eleme öncesi ödül oyununa çıktılar. Yine çok zorlu bir parkurda mücadele veren her iki takımda gerilim yüksek düzeydeydi. Heyecan dolu oyunu Gönüller takımı kazandı ve ödülün sahibi oldular. İletişim Ödülü'nü kazanan Gönüllüler Takımı yarışmacıları, hayranlarından gelen mesajları okudu. Güzel mesajlar alan yarışmacıların mutlulukları yüzlerine yansıdı.

DENİSA GÜLTEKİN KİMDİR?

1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Milli sporcu olan yarışmacının, Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyonluğu vardır.

 

ACUN’DAN DİSKALİFİYE AÇIKLAMASI

İlhan Mansız ve Fatih Hürkan ödül oyunu sırasında kavgaya tutuştu. İkiliyi ayırmak için diğer yarışmacılar devreye girdi. Bu olay sonrası yarışmayı sıkı bir şekilde takip edenler diskalifiye beklerken Acun, “Her zaman söylüyorum oyun alanında tansiyonun yüksek olması çok normal… Biz oyun alanındaki tansiyon yüksekliğine başka gözle bakıyoruz.”  diyerek bu tarz durumlarda toleranslı davrandıklarını belirtti.

SURVIVOR’DA BU HAFTA NELER OLDU?

Survivor 14. yeni bölümde, geçtiğimiz bölümlerde oynanan bireysel ve takım dokunulmazlık oyunlarından sonra eleme için konsey toplandı. Bu hafta Survivor’da eleme adayları gönüllüler Denisa ve Erdi; ünlüler takımında ise Sabriye ve Adem idi. SMS oyları sonucu elenen isim Denisa oldu.

SURVİVOR’DA BALİNA ŞOKU

Serbest dalışta birçok şampiyonluğu bulunan Ünlüler Takımı yarışmacısı Şahika, balık avlamak için denizde bulunduğu sırada dev bir balinayla karşılaştı. Balinayı gören yarışmacının sergilediği soğukkanlı tavırlar dikkat çekti. 100 üzerinde ulusal şampiyonluk ve rekorunun yanı sıra 8 tane de Dünya Rekoru sahibi olan Şahika Ercümen, spor kariyeri dışında diyetisyenlik yapıyor ve su altı belgeselciliği ile uğraşıyor.

Survivor’da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazandı.Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrası oyunu kaybeden Gönüllüler, Denisa ve Erdi’yi eleme potasına çıkarmıştı.

ERDİ KRİZİ

Gönüllüler takımında özellikle Erdi ile ilgili büyük bir kriz yaşandı.. Hatıralancağı gibi geçtiğimiz hafta Erdi, üç kişiye karşı eleme konseyi için kulis yapmış ancak işler beklendiği gibi olmamıştı. Erdi’nin elenmeleri için kulis yaptığı kişiler Erdi’nin ismini yazmazken dokunulmazlık oyunununu kazanan Volkan’ın Erdi’nin ismini vermesi şaşırttı.

İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler gitmesi için Sabriye’nin adını yazdılar. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sedat ise Adem’in ismini verdi.

ESER SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Dokunulmazlık oyununda puanı rakibine kaptıran Eser West bir hayli sinirlendi. Sinirlerine hakim olamayan Eser kendisini denize attı.

Survivor’da bu hafta ilk ödül oyunu ünlülerin oldu. Hayatta kalma mücadelesinin verildiği Survivor'da ödül oyununu kazanan takım gece sonunda belli oldu. Kıyasıya rekabetin eksik olmadığı gecede Survivor ödül oyununu 2-0'la Ünlüler takımı kazandı, böylece ödülü ise büyük boy pizza oldu ve ünlüler takımı ziyafet yaşadı.

Oyun sırasında Erdi'nin yerine Sadin'in oyuna girmesi gerektiğini söyleyen Elif arasında sinirler gerildi. Ogeday arkadaşlarını sakinleştirmeye çalışırken sesini yükseltince Erdi, Ogeday ile de sorun yaşadı.

 

Yayınlanma Tarihi:09:56,