Survivor’da yunan yarışmacıdan aşk itirafı! Survivor 2019’da kim elendi, kim gitti?

Survivor'da ödül oyununun yanı sıra elenen isim de belli oldu. Türk takımında kavgalar, tartışmalar bitmek bilmezken bu sene Survivor'da aşk dedikodusu da var. Survivor 2019'da kimin elendiği kadar aşk dedikodusu da merak ediliyor. Yunan yarışmacı Katerina Dalaka ile Türk yarışmacı Atakan Işıktutan'ın yakınlaşması dikkat çekiyor. Ayrıca Survivor'da dün akşam Afroditi'den de bir aşk itirafı geldi. Peki Survivor son bölümde kim elendi? İşte adaya veda eden yarışmacı...

Survivor’da yunan yarışmacıdan aşk itirafı! Survivor 2019’da kim elendi, kim gitti?

Survivor’da bir elem heyecanı daha yaşandı. Survivor’da ayrıca günü en dikkat çeken olaylarından biri Atakan ile Katerina Dalaka arasındaki yakınlaşması oldu. Türk takımında kızlar son bölümde, kendi aralarında bu yakınlaşmayı konuştu. Melisa, Dalaka’nın geçen yıl Survivor’da iki araba kazandığını eğer bu sene kazanırsa Atakan’a armağan edeceğini söyledi. Bu durum kızlar arasında şaşkınlık yarattı. Survivor eleme adayları arasından elenen isim PATRİCK OGUNSOTO oldu.

SURVİVOR’DA ADAYA VEDA EDEN İSİM: PATRİCK OGUNSOTO

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Murat: Survivor’da ödüller büyüyor. Kazanan takım kahvaltı edecek. Kahvaltıda bir kuş sütü eksik.

Patrick Ogunsoto Survivor’dan elendi

Türkiye: 10 Yunanistan: 5

Son oyunda Hikmet ile Vasilikos karşı karşıya geldi. Hikmet oyunu aldıktan sonra “Kimse benim performansıma laf edemez!” diye bağırdı. Bunun üzerine Yusuf “Kime diyorsun, gel yüzüme söyle” diye tepki gösterdi. Hikmet “Ben senin yarıştığın kişiden önce geldim. Yok iyi sürünemiyorsun, yok parkurda hızlı değilsin. Oyuna çıkmadan önce bana öyle şeyler söylemeyin.” dedi. Yusuf ise “Kimse onun performansı kötü demedi” şeklinde konuştu. Takım oyunu kazandı ama sevinemedi tartışma uzun süre devam etti.

Murat: Neden tartıştınız?

Hikmet: Ben birlik içinde olalım diyorum. Bana yarıştan önce Yusuf arkadaşımızı “Sen sürünmede yavaşsın ben çıkabilirim dedi.” Bana öyle söylediğinde sinirlendim.

Yusuf: Ben kendisine gerekli açıklamayı yaptım. Kimseye performansın kötü demem. Kendim ile ilgili su parkurunda iddialı değilim beni seçerlerse oynarım dedim. Fikrimi söyledim, takıldığı şeyi komik buluyorum.

TÜRK TAKIMINDA HİKMET VE YUSUF KAVGASI

Survivor Türkiye Yunanistan'ın 34. bölümünde Türk takımı muhteşem bir performans göstererek ödül oyununu kazandı. Oyun sonrası Hikmet ve Yusuf arasında gerilim yaşandı. Yusuf, Hikmet'in sözlerine çok sinirlendi ve Hikmet'i egoistlikle suçladı. Performans konusu nedeniyle yaşanan tartışmada Yusuf'u diğer takım arkadaşları zor sakinleştirdi. Hikmet 5'te 3 yaptığını açıkladı. Yusuf ise, Hikmeti kendisini dinlememekle eleştirdi. Survivor Türkiye Yunanistan'da Yusuf sinirlerine zor hakim oldu. Hikmet ve Yusuf arasında hararetli bir tartışma yaşandı.

SURVİVOR’DA ELENEN İSMİN SON SÖZLERİ NE OLDU?

 

SURVİVOR’DA ADAYA VEDA EDEN İSİM: PATRİCK OGUNSOTO

Sakis: Bu akşam kimin veda edeceğini öğreneceğiz. Tony, Patrick ve Spyros aday.

Tony: Çıkacak her türlü sonuç kabulüm.

Patrick: Eğer ben gideceksem kaderimmiş derim. Her karara saygı duyuyorum.

Spyros: 4.kez bu pozisyonda bulunuyorum ve ilk defa kimin gideceğini tahmin edemiyorum.

Sakis: Elenen isim Patrick Ogunsoto

Patrick Ogunsoto kimdir? İlginizi Çekebilir Patrick Ogunsoto kimdir?

 AFRODİTİ’DEN AŞK İTİRAFI

Survivor 2019'da Afroditi bir itirafta bulunarak, karşı takımda bir yarışmacıdan hoşlandığını dile getirdi.

 

AFRODİTİ KİMDİR?

Atina’da yaşamını sürdüren Afroditi Skafida, 36 yaşında. Daha önce iki kez Olimpiyat Oyunları’na katılan ve sırık atlamada birçok madalyası bulunan Afroditi Skafida, profesyönel olarak antrenörlük yapıyor. Kendini dinamik ve doğal bir kadın olarak tanımlayan Afroditi Skafida, yarışmada olduğu süre içinde onu hiçbir şey korkutamayacağını düşünüyor.

Loading...