Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da kim elendi? İşte Survivor’da adaya veda eden yarışmacı…
Survivor’da kim elendi? İşte Survivor’da adaya veda eden yarışmacı…
Artık adım adım finale ilerleyen ekranların fenomen yarışma programı Survivor'da heyecan dolu bir bölüm daha yaşandı. Survivor'da oluşturulan haftalık takımlardan elenerek yarışmaya veda eden isim belli oldu. Heyecan dolu geçen ada konseyinde, dokunulmazlık oyunları ardından eleme adayı olan Barış ve Cemal Can, SMS'te birinci olduğu için eleme adayı olmaktan çıktı. Eleme adayları Yasin, Evrim, Berkan ve Yunus olarak belirlendi. Peki Survivor'da kim elendi? İşte Survivor'a veda eden isim...
Magazin 10 Haziran 2020 - 09:05

İletişim ödülü için parkurda tüm güçleriyle mücadele eden yarışmacılar, ada konseyinde de stres dolu anlar yaşadı. Mavi takımda en fazla oyu Cemal Can ve Nisa aldı. Kırmızı takımda ise Barış ve Sercan en çok oyu alan isimler oldu. Kırmızı takımda eleme adayları direkt olarak belli olurken, mavi takımda birinci olan Cemal Can ve Nisa birer eleme adayı çıkardı. İşte Survivor'da bu akşam elenen isim ve gecede yaşananlar…

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ: YUNUS EMRE

Bu akşam yapılan eleme konseyinde heyecan doruktaydı. Haftalık takımların son gününde eleme konseyi gerçekleştirildi ve bir kişi daha adaya veda etti. Önümüzdeki hafta yapılacak elemeyle çeyrek finale kalan isimler belli olacak. Bu akşam ise yapılan oylama sonucunda Mavi takımdan Cemal Can ve Nisa en iyi iki isim seçildi. Kırmızı takımda ise Barış ve Sercan en çok oyu alan yarışmacılar oldu. Kırmızı takımda eleme adayları Yunus Emre ve Berkan olurken, Mavi takımda Evrim ve Yasin eleme adayı olarak seçildi. Bu isimlerden en az oyu alarak Survivor 2020'ye veda eden isim ise Yunus Emre Özden oldu.

Kırmızı takımda en çok SMS alan 2 yarışmacı ;

– BARIŞ MURAT YAĞCI
– SERCAN YILDIRIM

Mavi takımda en çok SMS alan 2 yarışmacı ;

– CEMAL CAN CANSEVEN
– NİSA BÖLÜKBAŞI

YASİN, NİSA VE CEMAL CAN ARASINDA GERGİNLİK!

Survivor 102. bölümde skor 5-3 iken Kırmızı takımdan Berkan ile Mavi takımdan Nisa parkura çıktı. Yarışmacıların ellerinde taşıdıkları iki küpü devirmeden engelleri aşarak atışlara gelmesi gerekiyordu. Survivor Nisa, parkuru önce tamamlayıp atışlara geldi. Bu sırada Yasin “Hadi Nisa biraz çabuk” dedi. Nisa ise “Sus” diyerek karşılık verdi. Survivor Nisa, atışlara önce gelmenin avantajı ile oyunu kazanarak skoru 6-3 yaptı.

Oyundan sonra Mavi takımın benchinde Yasin ile Nisa arasında tartışma başladı. Nisa “Bana hızlı ol deme. Zaten elimden geleni yapıyorum” diyerek Yasin’e tepki gösterdi. Nisa, konsantrasyonu bozduğu için atışlar sırasında bağırmamasını söyledi. Survivor Yasin de “Kendi ayarınızı düzelteyim derken benim ayarımız bozuyorsunuz” diyerek kendi ayarının bozulması ile takımın ayarının bozulacağını söyledi. Takımın kaptanı Cemal Can, Yasin’i sakinleştirmeye çalıştı. Fakat Yasin, Nisa’dan sonra Cemal Can’a da tepki gösterdi. Tansiyonun iyice yükseldiği Mavi takımda Yasin’in benchten uzaklaşması ile tartışma sona erdi.

Yasin: ” Aslında her aile de olabilecek bir tartışma yaşadık Nisa ile”

Acun Ilıcalı: ” Tabi tabi her aile de olur kesin”

Cemal Can: ” Ben de Ali Rıza efendi tadımız kaçmasın”

Nisa :” Aslında ilk başlarda karşı takımı daha güçlü buluyorum ama sonra Cemal Can'ın dediği gibi biz inanınca yapamayacağımız şey yok. Dokunulmazlık ve İletişim gibi 2 önemli oyunu kazandık. Bu takımı kuran Cemal Can'a teşekkür ederim, bu takımda mutluyum”

SURVİVOR'DA İLETİŞİM ÖDÜLÜ YİNE DUYGULANDIRDI!

Survivor'ın her iletişim ödülünde olduğu gibi bu gün de yarışmacılar ödülü kazanabilmek için büyük çaba gösterdi. Kırmızı takım ile Mavi takım arasında oynanan iletişim ödülü zaman zaman gergin dakikaların yaşanmasına da neden oldu. Özellikle Yasin ile Nisa arasındaki tartışma dikkat çekti. Bu akşamki ödül oyununu kazanan takım ise aileleriyle telefonda konuşabilecekti. İletişim ödülünü kazanan takım ise Mavi takım oldu ve telefonda aileleriyle konuşma fırsatı yakaladı. Yasin, Evrim, Ardahan, Nisa ve Cemal Can aileleriyle yaptığı konuşmada duygusal anlar yaşadı.

Son güncelleme: 12:12 - 10.06.2020