Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte Survivor’a veda eden isim…

Survivor'da son olarak Siyah takım dokunlmazlığı kaybetmişti. Acun Ilıcalı, iki Türk erkek eleme adayı çıkarılması gerektiğini söyledi. Türkler, Atakan ve Emre'yi eleme potasına koyunca Yunanların oy verebileceği tek isim Yusuf kaldı. Yusuf otomatik olarak eleme potasına girdi. Halk oylaması sonucu bir kişi Dominik'e veda etti. Peki Survivor'da kim elendi, kim gitti?

Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte Survivor’a veda eden isim…

Survivor’da yeni bir ada konseyi yapıldı. Acun Ilıcalı, halk oylaması sonucunda adaya veda eden ismi açıkladı. Son bölümlerde ismini kavgalarla duyuran Atakan, sezonun en başarılı ismi Yusuf ve parkurun en hızlı ismi Emre eleme potasına girmişti. İşte ada konseyinde konuşulanlar ve Survivor’dan elenen isim…

SURVİVOR’DA ELENEN İSİM: ATAKAN

ADA KONSEYİ’NDE NELER KONUŞULDU?

Acun: Survivor’da Siyah takımın eleme konseyine hoşgeldiniz. 3 adaydan biri veda edecek. Konseye İstanbul’dan katılıyorum. Birinci ve ikinci aday Atakan ve  Emreydi. Yusuf da otomatikman aday oldu. Birisi için Survivor sona erecek.

Atakan: Daha önce bu konseyi yaşadım. Ama bu kadar stresli değildim. Hayalini kurduğum yerdeyim. Çok iyi çalıştım ama burada başarısız oldum. Türk halkının takdiri.

Emre: Huzur dolu hissediyorum. Potayı atlatırsam daha fazla güçleneceğim. Korkmuyorum.

Yusuf: Çok klişe konuşmak istemiyorum. 4 ay sonra aday oldum. Bu zamana kadar takımımın yanında olmaya çalıştım. Doğru bir yolda olduğuma inanıyorum. Değerlerime çıkarlarım için ihanet etmedim. Türk halkının hakkaniyete inanıyorum. Gücümün farkındayım.

Survivor Emre kimdir? İlginizi Çekebilir Survivor Emre kimdir?

 

Atakan Işıktutan kimdir? İlginizi Çekebilir Atakan Işıktutan kimdir?

 

Yusuf Karakaya kimdir, kaç yaşındadır? İlginizi Çekebilir Yusuf Karakaya kimdir, kaç yaşındadır?

 

Loading...