Survivor’da kim elendi? Ödülü kim kazandı?

Survivor'ın 51. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler gündüz ödül oyunu için karşı karşıya gelirken gece ise eleme heyecanı yaşadılar. Peki, Survivor'da kim elendi?

Survivor’da kim elendi? Ödülü kim kazandı?

Ekranlara damga vurmaya devam eden Survivor’ın 51. bölümü dün akşam TV8’de seyircisi ile buluştu. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler hem ödül hem de eleme heyecanı yaşadı.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Uzun bir aranın ardından bu hafta 4 isim çıkaran Gönüllüler’de Gökhan Gözükan, Berna Keklikler, Erdi Ünver ve Bulut Özdemiroğlu arasından kıyasıya bir rekabet yaşandı. SMS oylamasında en az oyu yarışmaya sonradan dahil olan Bulut Özdemiroğlu aldı. Böylelikle genç yarışmacı adaya veda eden isim oldu.

YEMEK ÖDÜLÜNÜ KİM ALDI?

İk takım dün akşam mantı ödülü için mücadele verdiler. Kıyasıya rekabetin yaşandığı oyunda final bölümünde son anda galip gelen taraf Gönüllüler oldu.

İLHAN VE FURKAN GERİLDİ

Ödül oyunununda Furkan’ın performansı İlhan Mansız’ı kızdırdı. Furkan’ın puanı kaybetmesine sinirlenen İlhan, takım arkadaşına tepki gösterdi.

BU ZAMANA KADAR GÖRÜLMEMİŞ SÜRPRİZ

Acun Ilıcalı, birleşme partisi ve sonrasındaki ödüllerde çıtanın hayli yükseleceğini ve yarışmacıların daha önce Survivor’da yer almayan ödüllere kavuşacaklarını söyledi.