Sözcü Plus Giriş

Survivor’da kim elendi? Serhat Eser’e saldırmaya kalkıştı

Survivor 19. bölüm dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde eleme heyecanı yaşandı. Peki, Survivor'da kim elendi?

null
Güncellenme: 08:03, 15/02/2017
Survivor’da kim elendi? Serhat Eser’e saldırmaya kalkıştı

TV8’in her anı heyecan dolu yarışma programı Survivor’ın 19. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde iletişim oyununun yanı sıra bir de eleme heyecanı yaşandı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Haftanın iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler adadan gitmesi için Sadin, Erdi, Elif, Yiğit ve Gökhan’ın ismini belirlemişti. Dünkü yapılan konseyde bu 5’liden en az SMS oyu alan Yiğit oldu ve bu hafta Yiğit yarışmaya veda etti.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Sevdikleri ile iletişime geçmek için iletişim oyununa çıkan Ünlüler ve Gönüllüler oldukça zorlu bir parkurda kıyasıya mücadele verdiler. Günün sonunda ödülü kazanan taraf Ünlüler oldu. Oyun sonrası bir tarafta sevinç diğer tarafta ise hüzün vardı.

SERHAT YİNE ÇILDIRDI

Sedat’ın parkurda sakatlanmasının ardından Eser’in Volkan’a “Devam et” demesi ortalığı karıştırdı. Zaten sakatlığı yüzünden zor günler geçiren Serhat bu hareketin ardından sinir krizi geçirerek Eser’in üzerine yürümeye kalkıştı. Tüm yarışmacılar neredeyse Serhat’ı durdurmak için uğraştı.

ESER PARKURU KIRDI

Yarışma esnasında yüzüğünü kaybeden Eser bir anda yerinden fırlayarak yüzüğünü bulmaya çalıştı. Yüzüğü bulduğu sırada ise kahroldu. Yüzüğünün kırıldığını gören Eser çılgına döndü ve parkuru kırmaya başladı.