Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da kim elendi? Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2018’de Nagihan’dan bir ilk!
Survivor’da kim elendi? Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2018’de Nagihan’dan bir ilk!
Survivor 2018'den bu hafta kim elendi? sorusu yanıtını buldu. Survivor 2018'de bir eleme gecesi daha son buldu. Eleme adayları Funda, Yağmur veya Cumali'den biri Survivor'dan elenecek. Ayrıca bu geceye damga vuran ayrıntılardan biri de ödül oldu. Ödülü gören yarışmacılar çılgına döndü, Ilıcalı'nı etrafını sardı. İşte ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı...
Magazin 10 Nisan 2018 - 00:17

Survivor’da bu akşam çifte heyecan vardı. Ödül oyununda takımlar kıyasıya yarıştı. Kahvaltı ödülünü Ünlüler kazandı. Ardından eleme heyecanına geçildi. “Survivor kim elendi” sorusu bu akşam (9 Nisan 2018) yanıtını buldu. Cumali, Yağmur ve Funda’nın eleme adayı olduğu Survivor 2018’e veda isim de belli oldu.

 

ÖDÜL OYUNUNU (KAHVALTI) KİM KAZANDI?

Survivor'da ödül oyunlarının kalitesi artmaya devam ederken, oyun alanındaki hırsta artıyor. Karnı oldukça aç olan ünlüler ve gönüllüler takımı arasında kıyasıya rekabet sürmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı bu haftanın ödülünün kahvaltı olduğunu açıkladığı an da iki takım yarışmacıları da adeta çıldırdı. Her iki takım da ödülü görünce kendilerinden geçtiler. Ödülün başından ayrılmayan yarışmacıları Acun Ilıcalı şaka yoluyla güvenlik çağırmakla tehdit etti.


ÜNLÜLER KAZANDI

Kazanan tarafın çikolatalı ekmek ve açma yiyeceği voleybol oyununa Ünlüler yine muhteşem başladı. Ünlüler takımı bir ara durumu 6-1’e getirdi. Fakat Gönüllüler takımı mücadeleyi bırakmadı ve geriden gelip öne geçerek durumu 8-6’ya getirmeyi bildi. Oyun sonunda gülen taraf Ünlüler oldu. Hilmi Cem, Murat ve Damla üçlüsü yine bir karşılaşmadan daha hüsranla ayrıldı.

NAGİHAN’DAN TUHAF TALEP: CUMALİ ÜNLÜLER’E GEÇSİN!

Nagihan Karadere, ilginç bir istekte bulunarak sürekli olarak oyun kaybettiklerini ve bu durumun artık kendi üzerinde çok güç bir durum yarattığını ifade eden gönüllüler takımı yarışmacısı Nagihan, yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı’dan özel bir ricada bulundu. Takım adına rica eden Nagihan, Cumali’yi çok sevdiklerini ancak çok başarılı olmadığını söyleyerek Cumali’nin karşı takıma geçmesini talep etti. 

 

 

Oylama sonucunda ilk eleme adayı Cumali oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Damla ikinci adayı Yağmur olarak belirledi. Dün akşam yapılan oylamada Funda çıktı ve üçüncü aday da belirlendi.

ELENEN İSİM BELLİ OLDU

SMS oylaması sonucu adaya veda Funda oldu.

Son güncelleme: 08:14 - 10.04.2018