Sözcü Plus Giriş

Survivor’da kim elendi, Survivor şampiyonu kim oldu? 29 Haziran TV8!

Survivor yarışması Türkiye'nin gündeminde önemli bir yere sahip olmaya devam ediyor. Survivor büyük finalde kimin eleneceği ve kimin şampiyon olacağı merak ediliyor! İşste Survivor final bölümünden detaylar...

Güncellenme: 07:28, 30/06/2016
Survivor’da kim elendi, Survivor şampiyonu kim oldu? 29 Haziran TV8!

Survivor’da kim elendi ve kim şampiyon oldu sorusu Türkiye’de en çok aratılan konuların arasındaki yerini koruyor. 28 Haziran akşmı Türkiye, tarihinin en büyük terör saldırılarından biri ile saldırdı. Terör saldırısının gerçekleştiği sırada Survivor ekibi Kıbrıs’ta Survivor yarı finali için yapılan oylamanın sonuçlarını bekliyordu. Survivor’ın tüm yarışmacıları yarı finalistler Damla ile Atakan ve finalist Serkay ile ilgili yorumlarını, duygularını ve kimi desteklediklerini açıklıyorlardı. Ta ki Acun Ilıcalı acı haberi verene kadar!..

Terör saldırısının haberi gelince Acun oylamanın hemen bitirilip sayıma geçileceğini duyurdu ve programa ara verdi. Aradan sonra da Damla’nın elendiğini Atakan’ın da finali çıktığını ilan edip programı kapattı! Peki Survivor büyük finali ne zaman yapılacak ve Survivor şampiyonu ne zaman belli olacak?

SURVİVOR ŞAMPİYONU NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

Normalde Survivor yarışmasının akış planına ve TV8 yayın akışına göre Survivor büyük finali için SMS oylaması bugün yapılacaktı! Terör saldırısı nedeniyle ulusal yas ilan edilen bu günde TV8’in ayyın akışı değişti ve Survivor finali 30 Haziran Perşembe akşamına ertelendi! Yani Survivor finali için SMS oylaması yarın yapılacak ve Survivor da kim elenecek, kim şampiyon olacak yarın seyircilerin oyları ile belli olacak!

Yayınlanma Tarihi:21:20,