Sözcü Plus Giriş

Survivor’da kim elendi? Survivor son bölüm (14 Şubat)

Survivor'da kim elendi sorusu yanıt buldu. Tüm hafta boyunca kıyasıya mücadelenin verildiği, heyecanın bir an olsun düşmediği Survivor 2017'de bu hafta adaya veda eden isim Erdi, Yiğit, Elif, Gökhan ve Sadin arasında yapılan SMS oylaması sonucu belli oldu.

null
Güncellenme: 00:46, 15/02/2017
Survivor’da kim elendi? Survivor son bölüm (14 Şubat)

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu hafta Cumartesi ve Pazar günleri yapılan dokunulmazlık oyunlarını Ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı ise kaybedilen 2 dokunulmazlık sonucu eleme konseyinde takımdan gönderilmek istenen isimleri belirledi. Erdi, Yiğit, Elif, Gökhan ve Sadin’in eleme potasına girmişti. 14 Şubat Salı günü ekranlara gelen son bölümde Survivor’dan elenen isim Yiğit oldu.

 

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? ÖDÜL OYUNU NEYDİ?

Ada konseyi öncesi ödül oyunu heyecanı doruğa taşıdı. Ünlüler takımında ödül oyununun parolası galibiyet oldu, ancak gönüllüler de ödülü bırakma niyetinde olmadığını gösterdi. Ödül oyununun iletişim ile ilgili olması yarışmacıları daha da heyecanlandırdı, bir iletişim operatörü tarafından hazırlanan iletişim plaftormunda sevdikleri ile mesajlaşma imkanına kavuşacak olan takımlar ödül oyunu için kıyasıya rekabete girişti. 1-1’lik eşitliğin devam ettiği kritik oyunda Ünlüler takımı ödülü kazandı.

Yayınlanma Tarihi:00:17,