Survivor’da kim elendi? Ünlüler’de kan kaybı

Survivor'da kim elendi? Yarışmayı sıkı bir şekilde takip eden izleyiciler bu sorunun cevabını merak ediyor. İşte adaya veda eden isim...

Survivor’da kim elendi? Ünlüler’de kan kaybı

TV8’in ekranlara damga vuran yarışması Survivor’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler takımından bir kişi yapılan SMS oylaması sonucu adaya veda etti.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetmiş yapılan konsey sonucu Sabriye ve Furkan’ın ismi eleme potasına çıkmıştı. Dünkü yapılan ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası kaybeden taraf yine Ünlüler oldu ve bu sefer İlhan Mansız’ın ismi eleme adayı olarak çıktı. Konseyde yapılan halk oylaması sonucu en az oyu alan Furkan oldu ve ünlü yarışmacı adaya veda eden isim oldu. Herkes Sabriye’nin eleneceğini düşünürken Furkan’ın adaya veda etmesi şaşkınlık yarattı.

DUYGU DOLU ANLAR

Furkan adaya veda ederken duygu dolu anlar yaşadı. Takım arkadaşları ile tek tek vedalaşan ünlü yarışmacı Serhat Akın ile karşı karşıya geldiğinde gözyaşlarını tutamadı. Adaya ilk geldiği günden beri abi kardeş ilişkisi ile hareket eden fakat zaman zaman tartışma yaşayan ikili veda zamanı geldiğinde büyük bir hüzün yaşandı.

Loading...