Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da Hakan Turabi arasında büyük çekişme! İşte Survivor’da son bölüm ödül oyunu detayları…
Survivor’da Hakan Turabi arasında büyük çekişme! İşte Survivor’da son bölüm ödül oyunu detayları…
Survivor'da geçtiğimiz haftalarda boynundan sakatlık yaşayan Hakan da Survivor oyunlarına geri döndü ve mücadelelerde yer almaya başladı. Survivor ödül oyunu yine kıyasıya bir rekabete sahne oldu ve önceki haftalarda performans sıkıntıları yaşayan Gönüllülerin üstünlüğü göze çarptı. İşte Survivor All Star ve Gönüllüler arasında kıran kırana mücadeleye sahne olan ödül oyunu gecesi...
Magazin 18 Mart 2018 - 10:01

Survivor son bölümde Hakan Hatipoğlu oyunlara geri döndü. All Star ile Gönüllüler arasında hem rekabet hem de tartışmalar arttı. Yeni yarışmacılar ve Hakan-Nagihan Gönüllüler’e güç kattı. Survivor son bölümde hem polemikler hem de oyunlar damga vurdu. Survivor’da takımların güçlerinin eşitlenmesiyle yarışmaların heyecan seviyesi de arttı…

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Gönüllüler oyunları almaya başladı. Yarışmacılar bir yandan sakatlanırken bir yandan sayı yapmanın sevincini yaşandı. Survivor’da ödül oyununu Gönüllüler kazandı. Ödül oyununda sonuç All Star: 7 Gönüllüler: 10 oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL GECESİ…

Turabi: En iyiler ödülü önem kazandı. Kazanan konforlu adada kalıyor ve dinlenerek oyuna geliyor. Bu oyun çok önemli bu kez mutlaka kazanmamız gerek.

Merve: En iyi kız en iyi erkek kıran kırana bir mücadele olacak ama üzgünüm Gönüllüler yenilecek.

Cumali: Ada oyunun kaybetmemek için elimizden geleni yapacağız.

Funda: Bütün oyunları kaybet aç kal ama dokunulmazlığı kazan ne anlamı var.

Anıl: Bakalım nasıl bir kadro çıkacağız.

Ramazan: Barayı ve erzağı almamız lazım. Tek hedefimiz bayrak yarışına bırakmadan farkı aça aça galibiyeti almalıyız.

Alp: Bugün en iyi kadın ve erkek oyuncular oynayacak. Bugün ödüllerimiz bulgur, ayçiçek yağı ve her bir yarışmacımız için ikişer patates. Parkurun başından başlıyoruz havuzumuz var sonunda üç delik var başarılı atış yapmanız gerekiyor. 10 yapan kazanıyor.

Hakan: Yarından itibaren oynayacağım. Erzağa çok ihtiyacımız var yataktan çok.

HAKAN İYİ AMA BENİM KADAR DEĞİL”

Hakan-Turabi karşılaşmasında Hakan saniyelerle kaybetti. Turabi “Hakan iyi ama benim kadar değil” diyerek zaferini ilan etti.

Damla-Nagihan karşılaşmasında Sahra'nın “Damla senden korkuyor o, sen daha güçlüsün” diye bağırdı.

Turabi: Bundan önceki en iyiler oyununda istediğim performansı sergileyemedim. Onun intikamını aldım. Hakan'a hoş geldin diyorum. İyi bir yarışmacı. (Batuhan için). Sonuna kadar gel ondan sonra sevin. İstersen tavsiyemi dinle dinleme parkura gömeceğim seni.

Batuhan: Turabi'nin bu laflarını sevdim. Demek ki kendine beni rakip olarak görüyor ve konuşuyor. Pakura biraz ısınınca patatesi de çuvalı da göreceğiz

Hakan: Biraz laflara dikkat etmek lazım. Saygısızlığa gerek yok.

Turabi: Hakan'a güzel temennide bulundum ama onu geri alıyorum. Güzel oldu Hakan seni gömeceğiz. İkide bir saygı diye ağlamasın. Arkadaş onu rakip gördüğümü sanıyor. Ben hiçbir zaman parkurda laf atmıyorum. Yenince konuşsun. Bitirsin abi. Hızlı at misali konuşmasın.

Batuhan: Cevabı parkurda vereceğim.

İpek: Sinirden birkaç gözyaşı döktüm. Takım arkadaşlarımdan tepki aldım. Takıma katkıda bulunamadığım için ağladım.

Nevin: İpek sürekli Damla ile Sema beni seçiyor diyor.

Nagihan: (İpek için) Oyunlarda bizi demoralize ediyor. Böyle devam ederse yalnız kalır.

Son güncelleme: 11:55 - 18.03.2018