Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyunu heyecanı! Survivor’da ödül oyununu kazanan takım son sayıyla belli oldu…
Survivor’da ödül oyunu heyecanı! Survivor’da ödül oyununu kazanan takım son sayıyla belli oldu…
Survivor'da bir ödül oyunu heyecanı daha yaşandı. Survivor'a 4 yeni yarışmacının daha katıldığı hafta heyecan yine doruktaydı. Survivor ödül oyunu yarışmacıların motivasyonunu artırması açısından büyük önem taşıyıor. En büyük çekişmelerden birinin yaşandığı 15 Mart tarihli Survivor ödül oyununa dair detaylar...
Magazin 16 Mart 2018 - 08:25

Survivor’da heyecan arttıkça gerilim de zirveye taşınıyor. Survivor ödül oyunları, oyuncuların hem fiziken hem de psikolojik olarak kendilerini gelecek yarışmalara hazırlamaları için büyük önem taşıyor. Survivor’da dün akşam bir ödül oyunu daha tamamlandı. Aynı zamanda bu hafta Survivor’a 4 kişi daha katıldı, All Star’a 2, Gönüllülere 2 kişi olarak katılan yarışmacılar geçtiğimiz hafta duyurulmuştu. Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen All Star takımına dahil oldu. Mustafa Kemal Kurt ve Batuhan Buğra Eruygun ise Gönüllüler takımına katıldı.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu hafta Gönüllüler fırtınası esti, All Star iyiden iyiye zorlanmaya başladı. Peki Survivor son bölümde neler yaşandı, ödül neydi? Nagihan'ın Gönüllüler'e geçmesinin yankıları sürüyor. Sema bu hafta formda değil. Alp Kırşan sürprizleri açıkladı. İşte Survivor son bölüm özeti…

Alp: En iyiler yarışmasında mücadele edeceksiniz bakalım kim kazanacak. Bazı sürprizlerim var. Doktorla konuştum Hakan artık boyunluğunu çıkarabilirsin. 2-3 gün gözetimde kalacaksın sonra oyun oynayıp oynayamayacağın belli olacak. İlk sürpriz Hakan’dı. Gelelim diğer sürprize. Biliyorsunuz iki takıma da yedek yarışmacılar gelecekti. Toplamda 4 kişi katılacak. 2-2 takımlara ayrılacak. Batuhan ve Mustafa Kemal Gönüllüler'e , Yiğit ve Elif de All Star takımına geldi.


SON OYUNA GİRİLİRKEN DURUM 9-9

Son oyunda da Gönüllüler kazanınca sounç belli oluyor; All Star: 9 Gönüllüler: 10. Gönüllüler ödülün sahibi oldu. Funda'nın başarılı atışı Gönüller'e erzak ve baraka olarak döndü.


“ÜMİT KARAN ÇOK STRES YAPIYOR”

Ödül oyunu sonrası bazı konuşmalar dikkat çekti;

Funda'nın atışlardaki başarısı Sema'yı sinirlendirdi: Kızın tek işi atış yapmak gibi çat çut hepsini attı.

Sema: Biraz benim beceriksizliğim Funda'nın atışları da çok iyiydi. Tebrik ederim.

Ümit: Birkaç gün yataklarda yatsınlar Hakan'ın boynuna iyi gelir.

Nagihan: All Star'dan oyun almak bizim için başarı. Ara ara kaybetsek bile bundan sonra daha çok kazanacağız.

Funda: Çok zorlandık. Önemli olan zoru başarmak. Karşı taraf zaten çok iyi. Ben yatakta değilim erzak istiyordum.

Hilmi Cem: Herkes elinden geleni yaptı bugün talihsizlik oldu. Sema çok başarılı ama bir tane oyun alsa böyle olmazdı.

Sema: Bir ışık geldi ama ben göremedim. Elif'i oyuna soksak belki yatak olurdu. Oyunu görür görmez Damla nerdesin dedim. Tek sebep benim.

Sahra: Ümit Karan finalde çok stres yapıyor. Final oynamamalı. Sema çok üzüldü.

Yiğit: Kurtlar sofrasının içindeyim. Tepeye çıkmışlar bekliyorlar. Elimden geleni yapıp takımım için mücadele edeceğim. Şuan kimsenin huzurunu bozmak istemiyorum ama hesap vakti gelecek.

Son güncelleme: 09:45 - 16.03.2018