Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyunun kim kazandı? Survivor 2018’de bu akşam ödül ne oldu?
Survivor’da ödül oyunun kim kazandı? Survivor 2018’de bu akşam ödül ne oldu?
Survivor 2018'de bir ödül oyunu daha oynandı. Bu haftaki ödül oyununu kim kazandı? Hangi takım başarılı oldu? Survivor 2018'de ödül ne oldu?
Magazin 4 Mart 2018 - 22:12

Karnı tok olan All Star takımı, Survivor ödül oyununda Gönüllüler takımına nazaran hızlı başladı. Ödül olan un ve ayçiçek yağını kazanmak isteyen Survivorlar kıyasıya mücadele etti. Survivor'da All Star ödüllere doyamadı, Gönülüler'in motivasyonu düşük. Peki ödül oyununu kim kazandı? İşte kazanan…

ÖDÜL OYUNUN KİM KAZANDI?

Turabi: Durumumuz efsane iyi. Sıkıntılar yaşadık ama sonrasında çok güzel bi ödül ile buluştuk.

Merve: Sakatlığım iyi oynayabilirim. Artık sahalara geri dönmenin zamanı geldi. Oynamak istiyorum. Çok iyiyiz, motiveyiz, kazanmak için geldik.

Nagihan: Oynamak istiyorum. Haftalardır oynamak istiyorum . Dünkü ve bir önceki oyunun hızıyla parkuru parçalamaya geldik.

Cumali: Kazanmak için geldik. Kazanacağız başka çare yok.

 

Alp Kırşan: Kazanan takım öncelikle Turuncu adanın sahibi olacak.Kazanan takımın ödülü un ve ayçiçek yağı. Lütfen dikkatli oynayın ardından dokunulmazlık oyunu oynayacaksınız.

Bu akşam sadece kadınlar mücadele edecek. Yarışmacılar uzun bir parkurun ardından Puzzle tamalamaya çalışacaklar. Ardından parkur devam ediyor. Küçük topları basket atamya çalışan yarışmacılardan üç topu ilk atan kazanacak.

Israrla oynamak istediğini dile getiren Nagihan, Birsen’e karşı. Birsen parkuru önde tamamladı ve atış avantajını elde etti. Nagihan geriden gelip öne geçti. Birsen eşitliği sağladıktan kısa bir süre sonra Nagihan attı ve kazandı. Durumu 2-0’a getirdi.

Ödülün sahibi All Star oldu. All Star 5-2 Gönüllüler

‘KİMSE MUHTAR DEĞİL’

Yağmur: Karşı taraftan bize geldi Hakan ama akıl hocası mı olacak? Herkes Hakan’a bel bağlıyor.

Funda: Kimse burda muhtar veya sınıf başkanı değil ki.

Romanya maçı ardından Survivor All Star kadrosu yemek yiyor. Neşeleri yerinde.

Murat: Konsantrasyonumuz hiç düşmedi. En güzel cevabı sahada verdik.

Ümit: Teşekkür ederiz yemek için. Hadi gidelim.

Yemek ardından tüm takım oldukça neşil bir halde adaya geri döndü.

Son güncelleme: 23:10 - 04.03.2018