Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da finale doğru geri sayım başladı. Ödüller gittikçe büyümeye başladı. Uzun zamandır ödül oyununu kazanamayan Beyaz takımda Türk ve Yunan yarışmacılar arasında gerginlik baş göstermeye başladı. Peki Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı? İşte detaylar...

Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor son bölümde Atakan elenmişti, onun gidişi en çok başarılı isim Dalaka’yı etkiledi. Dalaka “Atakan’ın gidişinden etkilendim. Ne kadar güçlü gibi görünsem de mutlu değilim.” dedi gözyaşlarına hakim olamadı. Son zamanlarda Atakan ile Dalaka arasında aşk dedikoduları çıkmıştı, Atakan ise Dalaka’yı bir kardeş gibi sevdiğini dile getirmişti. Uzun zamandır ödül kazanamadığı için aç kalan Beyaz takımda Hikmet isyan etti, Yunan yarışmacıların da sayı alması gerektiğini söyledi.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Murat: Yeni bir ödül oyununa hoşgeldiniz. Bugün bir takım hem fiziksel olarak doyacak hem de mental olarak rahatlayacak. Adada ne kadar sıkıldığınızı biliyoruz. Bugün kazanan takım terbiyeli tavuk yiyecek, kola içecek. İkinci ödül ise Puntanaya gideceksiniz.

Emre: Girdiğim potadan çıktığımda kendimi daha güçlü hissettim.

Yusuf: Atakan ile tartıştık ama o benim kardeşim. Kalbinde bir kötülük yoktu. Sayımız karşı takımdan daha az. Onlardan daha güçlüyüz.

Siyah: 10 Beyaz: 6

Seda: Yine güzel bir ödülü kaybettik. Karşı takım daha iyiydi. Doğru eksildiler.

Nikos: Türk tarafı eşleşmeleri alıyor, kalan kişileri biz alıyoruz. Seda, Hikmet ve Bora ilk önce seçiyor.

Afroditi: İlk seçenler Yunanlar olmuyor Türkler oluyor. Bunu onlarla konuşmamız gerek. Seçme önceliği bizde değilken bizi suçlayamazlar.

Bora: Takımın yüzde ellisinden azı sayı aldı, böyle devam ederse sürekli kaybederiz. Her geldiğinizde aynı şeyleri konuşuyoruz ama artık bir şey yapmalıyız.

Hikmet: Yunan arkadaşlar pek takmıyor. Yenildikten sonra çok mutlular.

Dalaka: Atışım iyi değildi, Atakan’ın gidişinden etkilendim. Ne kadar iyi gibi görünsem de mutlu değilim. Galibiyeti Atakan’a armağan ettik. Sanırım bir iki güne ihtiyacım var sonra iyi olacağım. Belki de gitmesi onun için iyi oldu.

Loading...