Sözcü Plus Giriş

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 10 Haziran Survivor ödül oyunu hangi takımın oldu?

Survivor'da dün gece ödül oyunu heyecanı yaşandı, peki ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da bu hafta büyük ödül neydi? Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor 10 Haziran ödül oyunu gecesi ayrıntıları...

Güncellenme: 10:11, 11/06/2016
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 10 Haziran Survivor ödül oyunu hangi takımın oldu?

Ünlüler ve gönüllüler bu hafta EURO 2016 heyecanı için yarıştı. Ünlüler ve Gönüllüler bu kez Türkiye-Hırvatistan maçını izleyebilmek ve tavuk kanadı ve mozzarella stickslerle karnlarını doyurabilmek için yarıştılar peki kazanan kim oldu?

Topların parkurun başından sonuna taşıması kuralına dayalı ve fiziksel performansa dayalı bir oyunla başlayan ödül oyunu yarışmasında ilk turda Yunus ve İbrahim karşılaştı, Yunus parkurda geride kalmasına rağmen İbrahim’i geçti ve Ünlüler takımını öne geçirdi. İkinci turda Nagihan ve Damla karşılaştı, Nagihan daha atak şekilde yarıştığı turda Damlayı kolaylıkla geçti ve ünlüler adına durumu 2-0’a getirdi. Yarışmada üçüncü turda yarışan isimler ise Atakan ve Serkay oldu, turu Serkay kazandı ve farkı bire indirdi.

KIRAN KIRANA MÜCADELE

Yarışmanın yedinci turunda Yunus ve Serkay yarıştı Serkay’ın son anda yaptığı atışla 4-3’e gelen yarışmada çekişme devam etti, iki takım da farkı açamadı. Sekizinci turun yarışmacıları ise Damla ve Nagihan oldu, iki rakip parkuru başabaş götürürken Damla’nın parkurun son anında yaptığı hatayla Nagihan avantaj kazandı ve turu da kazandı, durum Ünüler lehine 5-3’e geldi.

FARK AÇILIYOR

Yarışmanın sonları yaklaşırken Atakan ve Serkay 11. turda karşılaştı, bu tura girilirken son durum 7-3 oldu ve Gönüllülerin farkı kapatmak için son şansları kaldı. Serkay’ın kazanmasıyla durum 7-4 oldu ve fark üçe indi. 14. tura girilirken durum 8-5 oldu ve turun yarışmacıları Semih ve İbrahim zorlu bir mücadeleye girişti, gönüllülerin umutlanması için mutlaka kazanması gereken turda gönüllüler kazanamadı ve fark 9-5 oldu.

 ÖDÜL OYUNU ÜNLÜLERİN

Son turda Nagihan ve Damla karşılaştı, büyük bir çekişmeye sahne olan turda yarışmacılar büyük ödülü düşünerek motive olmaya çalıştı, yarışmanın son anlarında büyük heyecan yaşandı ve avantajlı olan taraf avantajını korudu. Nagihan’ın son anda attığı topla ödül oyunu ünlülerin oldu.

Yayınlanma Tarihi:09:26,