Survivor’da ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'ın son bölümünde Atakan Işıktutan elenmişti. Atakan'ın gidişine en çok üzülen yakın arkadaşları Yusuf ve Dalaka oldu. Katerina Dalaka aldığı sayıyı Atakan'a hediye etti ve bundan sonraki ödülleri Atakan için alacaklarını söyledi. Peki Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı? İşte detaylar...

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı?

Survivor’da yavaş yavaş sona geliniyor, zayıf yarışmacılar bir bir eleniyor. Son zamanlarda hemen hemen herkesle kavga eden ve bir türlü başarılı bir performans sergileyemeyen Atakan elendi. İşte Survivor’da yaşananlar…

Yusuf: Dün uyuyamadım. Son zamanlarda aramızda problemler oldu. Atakan’dan gelip konuşmasını bekliyordum. Psikolojisi iyi değildi. Konseyde gelip sarıldığında bütün buzları erittik umarım hayırlısı olmuştur. Dört aydır beraberiz birbirimize inanılmaz şeyler anlattık. Son olaylar keşke olmasaydı.

Emre: Atakan gitti, psikolojik olarak yıpranmıştı. Burası Survivor.

Seda: Şaşırdım Atakan gitti. Emre gider diye düşünmüştüm. Giderken elimi öpmeye kalktı. Ama eşit olduğumuz için öptüremezdim.

Bora: Yusuf’un çok iyi rol yaptığına inanıyorum. En baştaki halleri ile şimdiki çok farklı. Doğru şeyler yaptığını söylerken içine bir şeylerin doğduğunu söylemişti.

İşte Survivor'a veda eden isim... İlginizi Çekebilir İşte Survivor'a veda eden isim...

Dalaka: İsmini duyduğum zaman çok üzüldüm. Finale kalacak ve kazanacak bir yarışmacıydı. Sadece psikolojiisine yenik düştü. Çok iyi bir sporcuydu. Gerçekten gittiğine inanamadım. Her şey gözümün önünden geçti. Bir daha onunla birlikte olamayacak olmak çok üzücü. Gitmeden önce beni sevdiğini söyledi ben de onu seviyorum.

ÖDÜL: Fırında patatesli tavuk ve Ege mezeleri

Siyah: 10 Beyaz: 8

Loading...