Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (6 Nisan)
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (6 Nisan)
Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler makarna ödülü için kıyasıya mücadele verdiler. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?
Magazin 7 Nisan 2017 - 08:46

TV8’in heyecan dolu yarışma programı Survivor’ın 58. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için karşı karşıya geldi.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Makarna ödülü için mücalede veren iki takım bir hayli zor bir parkurda ter döktü. İlk turu 5 – 3’lük skorla Ünlüler kazandı. İkinci turda ise Gönüllüler’in üstünlüğü vardı. İş final kısmına gelince adeta saliselerle Ünlüler takımı üstünlük sağladı ve ödülün sahibi oldu.

ELİF SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Ödül oyununda Pınar Saka ile çıktığı mücadeleyi son saniyede kaybeden Elif sinir krizi geçirdi ve gözyaşlarına hakim olamadı. Yarışmacı, teselli için yanına gelen Gökhan’ı ise geri gönderdi.

ANIL’IN YAPTIĞI HAREKET ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Anıl Karakurt atışlarda başarısız olunca oyun sonrasında antrenman yapmak istedi. Ünlüler takımı duruma tepki gösterince tansiyon yükseldi.

 

ANIL MAĞARAYA YERLEŞTİ

Takım arkadaşları ile problem yaşayan Anıl Karakurt, barakayı terk ederek mağaraya yerleşti. Anıl, mağaraya yerleştikten sonra ise yarasalarla konuşmaya başladı.

 

Son güncelleme: 08:51 - 07.04.2017