Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Gönüllüler takımında münakaşa!
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Gönüllüler takımında münakaşa!
Survivor'da ödül oyunu gecesi fazlasıyla çekişmeli geçti. Survivor ödül oyununu kim kazandı sorusu da en çok merak edilen sorulardan oldu. Survivor ödül oyununda kazanan isim kim oldu? İşte Survivor son bölüm hakkında merak edilenler...
Magazin 4 Şubat 2017 - 10:07

Survivor adasında yarışmacılar için ödül oyununu kazanmak büyük bir motivasyon sağlıyor. Survivor’ın dün akşamki bölümünde yine bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor ödül oyununu 2-0’lık farkla ünlüler kazandı. Survivor’da gecenin ödül oyunu oynanırken, gönüllüler takımı kendi arasında kavgaya tutuştu.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da gecenin ödül oyunu ünlülerin oldu. Hayatta kalma mücadelesinin verildiği Survivor'da ödül oyununu kazanan takım gece sonunda belli oldu. Kıyasıya rekabetin eksik olmadığı gecede Survivor ödül oyununu 2-0'la Ünlüler takımı kazandı. Dün gecenin ödülü ise büyük boy pizza oldu ve ünlüler takımı ziyafet yaşadı.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI İÇİNDE KAVGA

Oyun sırasında Erdi'nin yerine Sadin'in oyuna girmesi gerektiğini söyleyen Elif arasında sinirler gerildi. Ogeday arkadaşlarını sakinleştirmeye çalışırken sesini yükseltince Erdi, Ogeday ile de sorun yaşadı.