Sözcü Plus Giriş

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm (7 şubat)

Survivor'da kim elendi? Sorusunun cevaplanacağı kritik gün öncesi Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyunu için kıyasıya mücadele verdi. Survivor son bölümde ödül oyunu neydi? Ödül oyununu kim kazandı? Eleme adayları? İşte ayrıntılar...

null
Güncellenme: 00:45, 07/02/2017
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm (7 şubat)

Survivor’ın son bölümünde ‘Süt Karemeli’ ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Bireysel sembol ödül oyununun galibi ise erkeklerde İlhan Mansız oldu. Survivor’da yarın oynanacak ödül oyunları sonrası veda konseyi yapılacak. Elemeye kalan Denisa, Erdi, Sabriye ve Adem’den en az SMS oyunu alan Survivor’dan elenecek.

SURVİVOR ÖDÜL NEYDİ? ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2017 heyecanı kaldığı yerden 6 Şubat akşamı da devam etti. Survivor’da kim elendi? Sorusunun yanıt bulacağı kritik konsey öncesi Ünlüler ve Gönüllüler takımı ‘Süt Karameli’ (Keçi sütü ve karamel karışımıyla yağılan tatlı) ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Oyunu ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR SEMBOL ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyunu ardından en çok oyunu kazanan ismin birleşme partisine direkt gitmeyi hak kazanacağı sembol ödülü oyunu oynandı. Sembol ödülünü erkeklerde İlhan Mansız, kadınlarda ise Sema kazandı.

SURVİVOR’DA BALİNA ŞOKU

Serbest dalışta birçok şampiyonluğu bulunan Ünlüler Takımı yarışmacısı Şahika, balık avlamak için denizde bulunduğu sırada dev bir balinayla karşılaştı. Balinayı gören yarışmacının sergilediği soğukkanlı tavırlar dikkat çekti. 100 üzerinde ulusal şampiyonluk ve rekorunun yanı sıra 8 tane de Dünya Rekoru sahibi olan Şahika Ercümen, spor kariyeri dışında diyetisyenlik yapıyor ve su altı belgeselciliği ile uğraşıyor.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMAN: İLHAN MANSIZ VE FATİH BİRBİRİNE GİRDİ

Bu akşam 20.00’de ekranlara gelecek Survivor yeni bölümde İlhan Mansız ve Fatih arasında büyük bir gerilim yaşanıyor. İki ismi ayırmak için birçok kişi araya giriyor.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Cumartesi günü Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler iki kişinin ismini yazmak için konseyde buluştular. Konseyde en çok ismi yazılan Denisa olurken bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Volkan, Erdi’nin ismini verdi. Ünlüler takımı da eleme konseyinde 2 kişinin ismini verdi ve 4 eleme adayı belli oldu. Eleme potasına çıkan iki isim Ünlüler arasında yapılan oylamayla Sabriye ve Adem oldu.