Survivor’da ödül oyununu kim kazandı (22 Haziran)

Survivor 2016'da kritik finale sayılı günler kaldı. Survivor'ın 22 Haziran akşamı yayınlanan bölümünde heyecan dolu bir ödül oyununu oynandı. Önceki günlerde elemenin yaşandığı ve Ünlüler takımından Semih'in sakatlık yaşadığı Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte tüm detaylar...

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı (22 Haziran)

Survivor 2016’da 22 Haziran günü yayınlanan son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı 2 etaptan oluşan bir ödül oyununa çıktı. Kritik yarışmada Ünlüler takımından Atakan ve Nagihan yer alırken, Gönüllüler takımından ise Serkay ve Damla ter döktü.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? sorusu yanıt buldu. 2 etaptan oluşan heyecanlı yarışmanın ilk etabını Gönüllüler takımı 10’a 7’lik skorla kazandı ve ikinci etaba 3-0  farkla başladı. İkinci etapta ise yarışmacılar giderek yorulurken ortaya yine nefes kesen bir mücadele çıktı ve Survivor’da ödül oyunu 10’a 5’lik skorla Gönüllüler takımı kazandı.

 

SURVIVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2016’da her ödül oyununda çıta daha da yukarı çıkarken, 22 Haziran akşamının ödülü, tüm yarışmacıları adete ‘mest’ etti. Vine fenomeni ve film aktrisi olan 1991 doğumlu Jessica Serfaty bu akşamın sürprizi olarak yarışmacın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı tarafından Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacılarıyla kritik ödül oyunu öncesi tanıştırıldı. Ödül oyununun galibi olan takım, güzel oyuncu Jessica ile ABD Orlando’daki film setini birlikte gezdi.

 

 

Başlıksız-1

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor'ın ilk dokunulmazlık oyunundan Ünlüler galip ayrılmış ve İbrahim'in ismi ilk eleme adayı olarak çıkmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununda ise bu sefer Gönüllüler galip ayrılmış, bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı ise Atakan olunca Nagihan'ın ismi otomatikmen ikinci gitme adayı olarak belirlenmişti. Nagihan ve İbrahim'den dünkü oylamada en az oyu alan isim İbrahim olunca yarışmaya veda eden isim oldu. İbrahim elenmesinin ardından Survivor'da unutmayacağı bir deneyim yaşadığını söyledi.

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da her sezon yapılan ve büyük heyecana sahne olan araba oyunu gerçekleşti. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı bu oyunun galibi ise Nagihan oldu.

 

Loading...