Survivor 2018’de bu ödül oyununu kim kazandı? Hakan ile Turabi birbirine girdi! İşte Survivor 3. bölüm özeti

Survivor 2018 3. bölümde All Star yarışmacısı Turabi ile Gönüllüler'e geçen Hakan arasında kavga çıktı. Diğer yarışmacılar kavgayı ayırmak isteyince ortalık daha da karıştı. Peki Turabi ile Hakan neden tartıştı? Bu hafta ödül oyununda hangi takım başarılı oldu? All Star ile Gönüllüler adaya ısınmaya başladı. Yarışmalar ucu ucuna kazanıldı. Bazı yarışmacılar sakatlandı. İşte Survivor son bölüm özeti...

Survivor 2018’de bu ödül oyununu kim kazandı? Hakan ile Turabi birbirine girdi! İşte Survivor 3. bölüm özeti

Survivor 2018 3.bölümde neler yaşandı? Ödül oyununu hangi takım kazanı?  Acun Ilıcalı ödül oyununun sürprizlerini açıkladı. All Star ile Gönüllüler takımı yavaş yavaş adaya ısınmaya başladı. Yarışmalar sırasında Hakan ile Turabi arasında yaşanan gerginlik takımlara da sıçradı. Acun Ilıcalı yarışmacılara neler söyledi? Hakan ile Turabi neden tartıştı? Cumali ilk günlerden kendini olayların içinde buldu. İşte Survivor 2018 bu haftaki bölüm özeti ve oyunun kazanan takımı…

GÖNÜLLÜLER BİRBİRLERİNE ISINMAYA BAŞLADI

Gönüllüler ekibi önceki ödül oyununda kazandıkları yiyecekleri hep birlikte açtı.

Hakan “Kimler basılsın istiyor dedim 8-9 kişi kaldırınca sonra geyik yaptık. Sorduklarında kazanmaya ve eğlenmeye geçiyorum dedim. Eğlenmeye Gönüllülere geçince başladım. All Star’da kazan kaynamaya başladı. Çok huzurluyuz kimse kaptan değil bana sormalarının nedeni benim eski olmam. Arka planda kalmaya çalışıyorum.”

Ecem “Bugün de kazanacağız takım motive.”

Cumali “Takımın durumu gayet iyi. Ödülümüzü yedik gayet iyiyiz.”

Anıl “İlk hedefimiz kazanmaktı. Rakip çok güçlü. Amaç elimizden geleni yansıtmak.”

Nevin “Survivor atletizm değil önemli olan atışları iyi yapmak. Ben de elimden geleni yapıyorum.”

ALL STAR

Murat “Bazılarımız sporu hiç bırakmamasına rağmen buranın bambaşka olduğunu biliyorum bir hafta çıkınca adaptasyon sağlayacağız.”

Sema “Yeni yeni hızlanmaya çalışacağız. Oyunlara çok uzak kaldık bundan sonra daha sert olacak.”

ÖDÜL OYUNUNDA HANGİ TAKIM BAŞARILI OLDU?

Acun Ilıcalı “Bugün kazanan günlerdir beklediği olta takımını alacak. Balık tutabileceksiniz bu büyük avantaj. İkinci bölümü ise doğal tatlı. Kişi başı 3 tane.”

Turabi’nin kafasına taktığı maske dikkat çekti.

turabi

Murat’ın yarışma sırasında ayağı kayması sonucu küçük bir sakatlık geçirdi.

Oyun sırasında Turabi ile Cumali karşı karşıya geldi. Bu sırada Hakan “Hadi Cumali seni hafife alanlara gününü göster” dedi. Ardından Turabi Hakan’ın üzerinde yürüdü ve “Laf atma ne demek istiyorsun strateji yapıyoruz burada.” dedi. Yarışmacılar ise Turabiyi geri çekmeye çalıştı. Karşılaşmayı Cumali kazandı. Turabi ise oyunu kaybettiği için sinirlendi arkadaşları sakinleştirmeye çalıştı.

 

Turabi ile Ramazan karşılaşmasını Turabi kazandı. Bu sırada iki takım arasında gerginlik oluştu. Turabi ile Hakan yeniden karşı karşıya geldi. Gönüllüler’in Hakan’a sahip çıktığı görüldü tam bu sırada  Nihat Doğan “Yetim gibi üstüne oynuyorlar. Yeter artık.” diye bağırdı.

Nihat Doğan takım arkadaşlarına sitem etti: “Arkadaşlar bazılarına destek veriyorsunuz bazılarına vermiyorsunuz. Ya herkese bağırın ya da hiç bağırmayın”

All Star: 10 Gönüllüler:7

Ödül oyununu All Star kazandı.

Anıl Nihat
Turabi Cumali
Ecem Sahra
Nevin Nagihan
Sema Gamze
Hakan Murat
Damla Yağmur

TURABİ: HADSİZLİK YAPIYORSUN

Acun Ilıcalı: “Bugün çok erken bir gerginlik yaşadık mutlu değiliz. Senin oraya soğru gitmen doğru değil.”

Turabi: “Oyuna giden bir yarışmacıya laf atmak doğru değil. Durduk yere Hakan’ın yerine gitmedim. Uzaktan konuşacaktım beni davet etti. Hadsizlik yapıyorsun Hakan. Diğer arkadaşlar şunu bilsin yalandan birbirinizi itmeyin en fazla tartışırız gırtlağımıza kadar itiyorsunuz. İlerde özür dileyeceksiniz. Hakan’ı daha tanımıyorsunuz bu anı unutmayın.”

Hakan: “Kimsenin kimseye vuracağı yok. Üzerime gelirse cevabını veririm eğer o kadar konuşabilirsen sahada görüşelim benim nasıl olduğumu göreecekler senin ne olduğunu herkes biliyor.”

Cumali: “Kötü bir niyetim yok insanları ayırmak istedim. Kimseye saygısızlığım yok.”

Turabi: “İki oyun kazandın onun gazıyla insanları itiyorsun.”

Acun Ilıcalı ortalığı sakinleştirmeye çalıştı. Yarışmacılar adalarına döndü.

ADADA NELER KONUŞULDU?

Turabi: “Aynı filmi izliyormuşum gibi hissediyorum. Hakan’ı düşününce bazı insanlardan birkaç tane olmalı bazı insanlardan hiç olmamlı bu Hakan’dan hiç olmamalı diyorum.”

Hakan: Cumali’nin Turabi’den iki tane oyun alacağını düşünmemiştim herkes herkesi geçebilir. Kimse havaya girmesin. Turabi gibi şampiyondan kendine güçlü bir rakip seçmesini bekliyordum. Sen 3 gündür üst üste Cumali’yi seçiyorsan skor yapmak istiyorsun. Laf atıyor Hakan’ı tanımıyorsunuz. Ben 2010 ve 2015 iki Survivor geçirdim ben kimseyi arkasından bıçaklamadım. Burada bir harekete gördü. Bizim oyunumuzu gördü onu rahatsız etti.”

Birsen: “Seçim yaparken stratejik bir seçim yapmak gerek. Aklımda iki kişi var.”

Adanın ilk konseyinde kimin diğer takıma geçeceği merak ediliyor.