Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödülü hangi takım kazandı? Türk takımı kan kaybediyor!
Survivor’da ödülü hangi takım kazandı? Türk takımı kan kaybediyor!
Survivor'da Türk ve Yunan takımın mücadelesi adeta nefes kesiyor. Yarışmaya hızlı başlayan Türk takımı kan kaybediyor. İlk etapta art arda oyun alan takım şimdi de art arda oyun vermeye başladı. Acun Ilıcalı'dan uyarı gecikmedi. Pek, Survivor 2019'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte ayrıntılar...
Magazin 11 Şubat 2019 - 23:46

Survivor’da bu sene Türkiye ve Yunanistan takımları yarışıyor. Son olarak dokunulmazlık oyununu Yunan takıma kaptıran Türkler; Kader, Atakan ve Okay’ı eleme adayları olarak çıkarmıştı. En son oynanan ödül oyununu da kıl payı rakibine kaptıran Türk takımında sinirler gerildi. Kavgalar baş gösterdi. Salı akşamı Türk takımından bir kişi elenecek.

Acun: Survivor Türkiye Yunanistan’da yeni bir ödül oyunu… Takımın morali bozuk. Futbol oynayacaksınız. Yunan takımına dahil olan yeni yarışmacılar var. Ödül var arkadaşlar. Ödülünüz ballı miks.

Sakis: Nadia sağlık problemlerinden solayı yarışmaya veda edecek Ria burada geri döndü. İki yeni oyuncu katıldı. Vasilis ve Elpida.

Türkiye: 8 Yunanistan: 10

Acun: Günün yıldızları Tony, Afroditi ve Dimirta idi. İki takım da sıkı mücadele etti.

Bora: Taktiksel bir hata yaptık. Herkes çok iyi mücadele etti. Onlar daha şanslıydı.

Seda: Tartıştık hepimiz hata yaptık. Kader’den başka futbol oynayan yok. Her şeyi üzerine alıyor ve tartışma yapıyor. Kapa çeneni gibi şeyler duyunca çok sinirlendim.

Kader: Karşında değnek mi var dedi. Ben de sinirlendim. Takım olarak kaybettik bu benim suçum değil.

Bora: Öncesinde bir şeyler konuşuyoruz. Karşı takım bir strateji yapıyorsa biz de ona karşılık vermeliyiz. Sude etrafına baksaydı bu hatayı yapmamış olurdu.

Seda: Erzağımız bitti, çok açız. Oyunu kaybettik cezamızı çekiyoruz. Üst üste 4 oyun kaybettik.

Atakan: Çok iyi bir takımdık bir gerginlik bölünme var. Üst üste kaybediyoruz.

BİREYSEL SEMBOL OYUNLARINI KİM KAZANDI?

Murat Ceylan: Bireysel sembol oyununa hoşgeldiniz arkadaşlar.

KADINLARDA: SEDA

ERKEKLERDE: OKAY