Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ortalığı karıştıran küfür! Survivor son bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor’da ortalığı karıştıran küfür! Survivor son bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor 2018'de yarışmalar nefes kesiyor. Son bölümde sembol oyununu birincileri Damla ile Adem ailesi ile Dominik'te buluştu. Survivor tarihinde bir ilk gerçekleşti ve Turabi, Hakan'a teşekkür etti. Efendi kimliği ile öne çıkan Mustafa Kemal, Hilmi Cem'den sayı alınca küfretti. İki takım birbirine girdi. Peki ödül ve iletişim oyunlarını hangi takım kazandı? İşte Survivor son bölüm özeti...
Magazin 18 Mayıs 2018 - 00:24

Survivor’da Mustafa Kemal küfretti, iki takım birbirine girdi! Hilmi Cem çıldırdı. Turabi takım arkadaşına haksız olduğunu söyledi. Ümit Karan araya giren Murat’a bağırdı. Yayınlandığı ilk günden beri Survivor’da böyle kavga görülmedi. İşte Survivor son bölümde yaşanan bütün gelişmeler…

ADALARDA NELER OLUYOR?

Damla ile Adem, Dominik’e gelen aileleri ile buluştu. İşte o anlar…

 

Birsen: Damla’nın heyecanını görmek bizi de heyecanlandırdı. Bizden birinin çıkması ayrı bir mutlu etti.

Ümit: Bir fikrim vardı takıma anlattım. Seremonide ayrı durmayacağız. Toplantı yapmazsak kimse ayrı kalmayacak. Görüntü önemli.

Turabi: Birkaç hafta öncesine kadar toplantıya gelmiyorum diyenler artık toplantı yapıyor. Dışarıdan strateji yapıyor gibi görünüyorlar. Ama mesela Murat’ı kim alacak.

Hakan: Seçmelerde yine Turabi’yi alacağım ve yine yeneceğim.

ÖDÜL OYUNU ÜNLÜLER’İN OLDU!

Alp: Ödül oyununa hoşgeldiniz. Ödül haşlanmış sebze ve beşamel soslu patates yanında kola. Ayrıca kazanan takım bir sene spor kulübü üyeliğinin sahibi olacak.

Ünlüler: 10 Gönüllüler: 1

Alp: Bugünün kazananı Ünlüler oldu.

TURABİ’DEN HAKAN’A TEŞEKKÜR!

Turabi: Hepimiz üzerimize düşeni yaptık. Su oyununda Hakan ile Hilmi Cem’dir ikisini de yendim. Bugün jübilemi yapabilirim. Hakan’a bir şey itiraf etmek istiyorum. Hakan’ı sevmiyorum nefret ediyorum bunu hep söyledim. Bir şeyi es geçtim. Hakan’a rakip olarak saygı duyuyorum yukarı çıktığımız zaman bir hatan var dedi ve bana taktik verdi. Kaydıraktan kayarken hatam vardı onu söyledi. Yaptığın her jeste teşekkür ederim.

 

Hilmi Cem: Biz oyunu çözemedik. Oluyor böyle şeyler. Bugün onların günüydü. Bizden daha iyi bitirici oldular. Tebrik ediyorum. Yapacak bir şey yok.

Hakan: Alacağımızı düşündük ve öyle çıktık. Atışı bir türlü çözemedik. Ben sadece Turabi çok iyi bir yarışmacı yaptığı bir hatayı söyledim. Herkese yapabilirim. Havuzdan avantajlı çıkacağımı düşündüğüm için söyledim.

İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Hakan: Oyun sonunda Turabi bana güzel şeyler söyledi. Ben de su oyunlarında kötü olduğu bir şey söyledim. Taktik verdimki bana yetişsin. Oyunu o kazandı. Bu aralar Turabi ile oynadığımız oyunlarda genelde kazanan benim. Bundan sonra Turabi’ye taktik yok.

Sema: Biz iki kere Survivor görmüş insanlarız. Umarım bir gün kazanırız Ali hazır ol annen arayacak derler.

Alp: Ödül oyununa hoşgeldiniz. Bugün çok güzel bir ödül için mücadele edeceksiniz. Bugün kazanan takım Gönüllüler olursa arkadaşlarından gelen videolu mesajları izleyecekler, Ünlüler olursa aileleri ile telefonda görüşebilecekler.

Murat Ceylan ile Adem Kılıçcı yarışırken Murat 2’de 2 yaptı ardından Adem’in oyun sonunda yaptığı yumruk hareketini yaptı. Ardından Adem’den özür diledi. Bu durum Ümit Karan’ı rahatsız etti. O anlar kameralara yansıdı.

Ünlüler: 9 Gönüllüler: 10 Kıran kırana geçen oyun bayrak yarışına gitti. Damla-Anıl, Sema-Adem ikilisine karşı kazandı.

MUSTAFA KEMAL’DEN BEKLENMEYEN HAREKET, HİLMİ CEM ÇİLEDEN ÇIKTI

İletişim ödül oyununda Hilmi Cem’e karşı aldığı galibiyet sonrası Mustafa Kemal’in söylediği söz ortalığı bir anda karıştırdı. İşte iki takımın birbirine girdiği o anlar…

Hilmi Cem: Stresli bir oyun oldu. Ufak tefek tartışmalar yaşandı tekrar açılmasını istemiyorum. İletişim oyunlarında böyle şeyler oluyor. En ufak şeyler batıyor. İnşallah tekrar yaşanmaz.

Nagihan: Buraya oyun kazanmaya geliyoruz tartışmaya değil. Artık duymak istemediğimiz kelimeler konuşunca moralimiz bozulsun istemiyoruz. Takımımı düşünmek zorundayım. Kaybetmemize sebep olacak bir çıkıştı. Gerekli cevabı oyun sonucunda verdik.

Ümit: Olmadı. Arkadaşlarımız çok iyi oynadı. Bir küfür yağıyorsa Nagihan isim versin. Hakan  ile tartışıyorsam başkası avukatlık yapmak zorunda değil. Biz girmeyelim. Bunu rica ediyorum. Burada kimsenin sözcüsü değilim. Bunlar benim fikrim.

Turabi: Ben daha hassasım iletişim ödüllerinde… Her şeye alınganlık yapılıyor. İletişim ödüllerini kazanamıyoruz. Bir an önce ailemden birinin sesini duyma ihtiyacı duyuyorum.