Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da rakibine yumruk atan Nihat Doğan diskalifiye edildi
Survivor’da rakibine yumruk atan Nihat Doğan diskalifiye edildi
Survivor 2018'in, dün yayınlanan 17. bölümündeki dokunulmazlık oyunu sırasında yarışmacılardan Nihat Doğan, rakibi Melih'e yumruk attı. Daha önce de uyarı alan Doğan, Acun Ilıcalı tarafından oyundan diskalifiye edildi.
Magazin 5 Mart 2018 - 12:29

Survivor 2018’in 4 Mart Pazar akşamı yayınlanan bölümünde, All Star ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık için kıyasıya bir mücadele verdi. Su üzerinde hem dengede durmak hem de ellerindeki tahtayla karşısındaki rakibini düşürmek için uğraşan yarışmacılar performanslarını sergiledi. Ancak Nihat Doğan ile Melih arasındaki oyunda beklenmedik bir müdahale oldu.

İKİ İHTAR ALDI

Dokunulmazlık oyununda Melih Özkaya’ya karşı mücadele eden Nihat Doğan, rakibine faul yaparak iki ihtar aldı. Bu nedenle oyunda sayı Melih’in oldu.

MELİH: “NİHAT BANA YUMRUK ATTI”

Melih’in “Yumruk attı” itirazının ardından hakem görevini de üstlenen Acun Ilıcalı, “Nihat Doğan’ın ihtarı vardı. Tekrar ihtar alarak diskalifiye oldu” ifadelerini kullandı.

 

Son güncelleme: 18:11 - 05.03.2018